Polityka

Ten apel robi furorę! “Dwie kobiety w domu to grzech!” [wideo]

Grzechem było rozbicie małżeństwa, ale jeszcze większym byłoby zamieszkanie z dwiema kobietami – mówi nam ksiądz jednej z krakowskich parafii. Niby nie ma w tym nic odkrywczego, ale… sprawa dotyczy głośnego już apelu byłej żony posła PiS Mariusza Kamińskiego.

W sieci furorę robi psalm do męża napisany i wygłoszony przez Annę Kamińską, byłą żonę polityka PiS. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego nagrania, zobaczcie koniecznie:

Poseł Kamiński zostawił żonę z dwójką dzieci dla młodszej koleżanki z PiS, nazywanej “aniołkiem Kaczyńskiego”. W apelu do męża, pod koniec nagrania, Anna Kamiński mówi między innymi:

Mariusz! Wracaj do domu! Razem z tymi, którzy są ci obecnie najbliżsi sercu. To jedyne rozwiązanie. A skoro tak, to uznajmy je za najlepsze. Nie ma sensu zwlekać. Mariusz! Wracaj do domu!

– Każdy wierzący w Boga wie, ze można mieć tylko jedną żonę i jednego męża. Grzechem było rozbicie małżeństwa, ale jeszcze większym byłoby zamieszkanie z dwiema kobietami. Włos mi się jeży na głowie, kiedy ktoś chce na polskiej ziemi wprowadzać zachowania, które znamy z zamierzchłych czasów w krajach arabskich – mówi nam jeden z krakowskich księży.

Gdy powiedzieliśmy mu, że chodzi o sytuację związaną z byłym politykiem PiS, ksiądz zareagował bardzo nerwowo. – Proszę mnie nie cytować lub nie podawać mojego nazwiska. Sam pan wie, jak obecnie wygląda sytuacja w krakowskim Kościele – uciął duchowny, któremu chodziło zapewne o nowego metropolitę, arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Ten znany jest ze swoich poglądów, a jedna z gazet nazwała go nawet PISkupem.

(lm)