Lifestyle Miasto Polecane

To będzie magiczny dzień w Krakowie. Mamy dla Was bilety! [+18]

Ten dzień będzie miał w sobie coś niespotykanego. Tajemnicze zakamarki Starej Zajezdni na Kazimierzu, w powietrzu klimat elegancji, a w dłoniach… No właśnie trudno określić co, bo opowieść o whisky to nie jest opowieść prosta. A przekonacie się o tym 9 września podczas Cracow Whisky Festiwal. UWAGA! Mamy dla Was bilety na to wydarzenie! 

– W tej Anglii to piją taką rudą wódę na myszach. Jak taką wypijesz, to dwa dni nieprzytomny jesteś – mówi w kultowym filmie “Miś” Stanisław Tym.

W 1980 r. niektórzy Polacy być może do końca nie łapali tego żartu, ale dziś wielu ma świadomość, że był on najwyższych lotów. A wszystko właśnie dzięki takim wydarzeniom jak Cracow Whisky Festiwal.

Na pewno wiemy, że w Polsce gruntownie wyedukowanych osób jest co najmniej pięćset, bo tyle wzięło udział w ubiegłorocznym festiwalu.

Między innymi z tego powodu w tym roku przeniesiono imprezę do Starej Zajezdni, która wielkością i niepowtarzalnym klimatem jeszcze lepiej pasuje do Cracow Whisky Festiwal.

Whisky Cracow Festiwal
Whisky Cracow Festiwal

Nowa lokalizacja pozwoli przyjąć aż 1200 gości oraz jeszcze więcej wystawców. Wszyscy już od południa będą mogli degustować, degustować i degustować, a także brać udział w prezentacjach, które będą przeznaczone zarówno dla koneserów, jak i osób, które dopiero zaczynają przygodę ze szlachetnym trunkiem.

Będą również licytacje, loteria wizytówkowa, a także konkurs na najlepsze whisky. W nim zaprezentowane zostaną najszlachetniejsza trunki, których na zwykłych półkach sklepowych na co dzień nie zobaczycie.

Świetnie zapowiada się również konkurs barmański, w którym będzie mogli przekonać się, jakie cuda – pod względem wizualnym, jak smakowym – można wyczyniać z whisky.

Słowem – nudzić po prostu nie będzie się dało.

Whisky Cracow Festiwal

Bilety Cracow Whisky Festiwal można kupować TUTAJ, ale dla naszych Czytelników mamy też pulę biletów do wygrania. Sprawa jest prosta: napiszcie, dlaczego chcecie się wybrać na Cracow Whisky Festiwal. Możecie nas także przekonać zdjęciem, filmem, wierszem, rysunkiem… i co Wam jeszcze przyjdzie do głowy. Autorzy, którzy mają najlepsze argumenty, otrzymają wejściówki.

Uzasadnienia ślijcie na redakcja@krknews.pl. W tytule wpiszcie Whisky. Na maile czekamy do niedzieli, 27 sierpnia. W konkursie mogą brać osoby tylko pełnoletnie. 

A więcej o festiwalu przeczytacie tutaj:

dn

zdjęcie tytułowe / fot. materiały organizatora