Sport

Biznes Liga. Pięknie i wesoło!

Po małych problemach kadrowych sytuacja RMF Maxxx powoli wraca do normy. W ostatnim meczu nie pozostawili najmniejszych złudzeń ekipie Kraków Airport Taxi, w której gra były zawodnik Cracovii – Marek Baster. Na boisku przy Dekerta brylował duet Patryk Oraczewski – Artur Katarzyński.

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Tomasz Kawa, który w tym sezonie reprezentuje barwy ggmedii.pl. Patrząc na jego popisy strzeleckie, możemy stwierdzić, że ,,Błękitni’’ jeszcze sporo namieszają w Extraklasie.

Zmienił tylko barwy, wykończenie jak zwykle na wysokim poziomie. Tomek Kawa w akcji! ggmedia.pl, mając w składzie tak bramkostrzelnego zawodnika może jeszcze namieszać w Extraklasie.

Opublikowany przez Biznes Liga na 5 styczeń 2017

Pierwszą wygraną w tym sezonie odnotował IBM SWG. ,,Granatowi’’ niespodziewanie pokonali wyżej notowany PKO Bank Polski, który w czwartek desygnował do gry bardzo doświadczony team – średnia wieku przekraczała 40 lat. Zadania ,,Bankowcom’’ nie ułatwił fakt, że do rywalizacji przystąpili w sześcioosobowym składzie, na co po meczu zwrócił uwagę kapitan zwycięzców Wojciech Miś.

IBM SWG sprawia niespodziankę, pokonuje osłabiony kadrowo PKO Bank Polski i przełamuje złą passę😉😉😉. Po meczu swoimi spostrzeżeniami podzielił się z nami bramkarz i kapitan zwycięskiego teamu Wojtek Miś⚽️⚽️⚽️. Jako ciekawostkę dodamy, że średnia wieku ,,Bankowców'' we wczorajszej potyczce przekroczyła 40 lat!💪💪💪

Opublikowany przez Biznes Liga na 6 styczeń 2017

Pierwszy tydzień nowego roku przyniósł w Biznes Lidzie wiele niespodzianek, pięknych bramek, a także śmiesznych sytuacji. Idealnym podsumowaniem po sylwestrowych wyczynów jest filmik. Na szczególną uwagę zasługują piękne bramki Przemysława Toronia (Capgemini) oraz Aleksandra Miki (INTERIA.PL).

Niektórych jeszcze dość mocno trzyma po Sylwestrze🍾🍾🍾. Zresztą nie będziemy się rozpisywać, zobaczcie sami:)

Opublikowany przez Biznes Liga na 4 styczeń 2017

Więcej materiałów o rozgrywkach Biznes Ligi znajduje się na profilu FB  ( www.facebook.pl/biznesliga ) oraz stronie internetowej – www.biznesliga.pl.

(bl)

fot, materiały prasowe