Aktualności Sport

Carlitos już gotowy do wkręcania obrońców Legii w ziemię [WIDEO]

On już jest gotowy na niedzielę, a Ty? To będzie hit 13 kolejki ekstraklasy – Wisła podejmie Legię, a Carlitos już szykuje nowe sztuczki.

Pewna wygrana nad Śląskiem we Wrocławiu zaostrzyła apetyty kibiców Wisły. Fani rzucili się do internetowych kas i wszystko wskazuje na to, że w niedzielne popołudnie na stadionie pojawi się komplet publiczności. Już wczoraj klub zakomunikował, że sprzedano ponad 20 tysięcy wejściówek.

Niewykluczone, że na meczu pojawi się rekordowa publiczność. Do tej pory najlepszy wynik ustalono także przy okazji meczu z Legią. W październiku 2013 roku na stadionie Białej Gwiazdy pojawiło się 32 458 widzów, a gospodarze po bramce Pawła Brożka wygrali 1:0.

Teraz goście najbardziej boją się Carlitosa. Hiszpan jest niesamowity, a eksperci Canal+ już zastanawiają się, czy Legię stać na wykupienie go z Wisły. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno ci sami eksperci mówili o hiszpańskich piłkarzach Białej Gwiazdy, że są warci 3 euro + VAT.

Na razie Hiszpan o transferze nie myśli, Wisła ma możliwość przedłużenia jego kontraktu o kolejny sezon. A teraz Carlitos szykuje się na Legię.

(wm)

fot. Youtube.com