Aktualności Polecane Sport

Internet szydzi z byłego piłkarza Wisły. Mocno zaszedł za skórę!

Niewybredne wpisy, niesmaczne zdjęcia i ogólna radość. Wszystko zgodnie z zasadą – czasem czyjaś porażka smakuje znacznie lepiej niż zwycięstwo największych idoli. Kibice Wisły nie zostawili na Krzysztofie Mączyńskim suchej nitki.

Powód? Były piłkarz Wisły, a obecnie znienawidzonej pod Wawelem Legii Warszawa, nie otrzymał powołania na mistrzostwa świata. “Karma wraca” – fetuję fani Wisły.

Wszystko dlatego, że Mączyński kiedyś zarzekał się, że nigdy nie zagra w Legii, a niedługo po tym przyjął jej ofertę i pożegnał się z Krakowem. W trakcie negocjacji jeszcze kilka razy dolał oliwy do ognia, a teraz powszechnie obnosi się z przywiązaniem do zespołu mistrzów Polski.

Dla kibiców było to jak plaskacz prosto w twarz i chwilę czekali, by móc oddać. Teraz jednak nadarzyła się idealna okazja, bo Mączyński, uznawany za jednego z pupili selekcjonera Adama Nawałki, nie otrzymał powołania na mistrzostwa świata w Rosji.

No i się zaczęło:

 

 

Było jeszcze kilka innych wpisów, ale albo ociekały wulgaryzmami, albo zawierały nieprzyzwoite przeróbki zdjęć. Jedno jest jednak pewne – dziś Mączyński decyzję Nawałki przeżywa z uczuciem podwójnego bólu.

sd

zdjęcie tytułowe / fot. fot. DrabikPany via Foter.com