Aktualności Lifestyle

Już w sobotę. Trening w Krakowie na wysokości… 4000 tysięcy metrów

Nie trzeba jechać w Alpy, by poczuć jakie powietrze panuje na wysokości 4000 metrów. W Krakowie wystarczy… pojechać na ulicę Zakopiańską.

Aby poczuć się jak w wysokich górach nie będzie trzeba nigdzie się wspinać. Wystarczy wejść do komory niskotlenowej Hypoint, która odwzorowuje warunki panujące na wysokości 4 tysięcy metrów nad poziomem morza.

W komorze odbędą się zajęcia Jogi, które poprowadzi Monika Klisch. Joga „na wysokościach” doda Ci elastyczności i sprężystości, dzięki czemu zwiększysz wytrzymałość na urazy. Joga stymulując naturalne procesy regeneracyjne oraz funkcjonowanie organów wewnętrznych, dba o zrównoważony rozwój całego ciała.

Organizatorzy zapewniają, że w zajęciach mogą wziąć udział nie tylko wyczynowcy, ale też amatorzy, którzy chcą poprawić wydłużenie i sprężystość mięśni. To świetna gratka także dla miłośników gór i jogi.

Zajęcia zaplanowano na sobotę. Początek o godzinie 10:00. Do dzisiaj można zapisywać się na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona.

TUTAJ można znaleźć wszelkie potrzebne informacje.

(wm)