Lifestyle

Nie ruszasz się z Krakowa na długi weekend? Spokojnie, nic nie tracisz!

Czas nie pozwolił? Praca zatrzymała? A może po prostu masz taki kaprys? Nieważne. Ważne, że długi weekend spędzony w Krakowie wcale nie musi być stracony. Szczególnie, że w Parku Wodnym ten weekend już trwa!

Ci, którzy zdecydowali się na wyjazd nerwowo spoglądają w prognozy pogody, bo te na razie nie są zbyt optymistyczne. Za to w Parku Wodnym aura to sprawa drugo-, a nawet trzeciorzędna.

Najważniejsze, że teraz trwa tam promocja – bilety można kupować online w atrakcyjnych cenach, a kupon rabatowy (do pobrania TUTAJ) upoważnia do 15 proc. zniżki w Restauracji Rodzinna Siesta w Parku Wodnym.

Park Wodny
Park Wodny
Park Wodny
Park Wodny
Park Wodny
Park Wodny
Park Wodny
Park Wodny
Park Wodny
Park Wodny
Park Wodny
navigate_before
navigate_next

W hali basenowej czeka wiele atrakcji, w tym cztery zjeżdżalnie zewnętrzne (pontonowa Kongo, ekstremalnie szybka Nitro, Twister i Speed Fire) oraz pontonowa zjeżdżalnia wewnętrzna Mamba! Ponadto: Rwąca Rzeka, ścianki wspinaczkowe, Tęczowa Ścieżka i wiele innych, gwarantujących świetną zabawę.

Oprócz tego na basenie (!) można zagrać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę wodną. Do dyspozycji jest też kolorowy Brodzik z Wyspą Piratów, chlapiącymi wodą zwierzakami, statkiem pirackim z wodnymi armatkami, trzema małymi zjeżdżalniami i Magicznym Grzybkiem.

Za dużo atrakcji? Spokojnie, w Parku Wodnym można też wypocząć w promieniach słonecznych wylegując się na Plaży Aquapark.

I co, dalej żałujesz, że na długi weekend zostajesz w Krakowie? Promocje w Parku Wodnym trwają do 3 czerwca.

zdjęcie tytułowe / fot. Park Wodny