Aktualności Lifestyle

Nowoczesne kluby fitness dostępne dla wszystkich

Tego nikt już nie zatrzyma – słońce wyszło, temperatura wystrzeliła, lato zbliża się w najlepsze. Ale czy Ty już jesteś gotowy na nadejście wakacji?

Umówmy się – zima w tym roku była tak długa i męcząca, że lista rzeczy odłożonych „na później” może być dłuższa od wenezuelskiej telenoweli.

– Na szczęście na aktywność fizyczną nigdy nie jest za późno. Nasi klienci to zarówno wieloletni bywalcy klubów fitness i siłowni, ale także osoby, które dopiero zaczynają przygodę z aktywnością fizyczną. Dla jednych i drugich nasze drzwi są zawsze szeroko otwarte – podkreśla Magdalena Jaroszczak, specjalista ds. marketingu Fitness Platinium.

Ta sieć to lider pod względem klubów fitness i siłowni w Krakowie oraz okolicach. Od dziewięciu lat napędza krakowian do zdrowego trybu życia i tworzy kolejne miejsca sportowo-rekreacyjne. Klubowicze korzystają z siłowni wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, trenują na zajęciach fitness lub regenerują się w strefach relaksu, w tym na basenach i w saunach. Fitness Platinium ma czternaście placówek w Małopolsce (w tym dwa kluby całodobowe), tysiące metrów kwadratowych powierzchni, tony sprzętu i szeroki wachlarz zajęć fitness.

I co najważniejsze – dziś trening w przyjemnych i profesjonalnych warunkach nie jest dostępny tylko dla wybrańców.  Do 30 czerwca 2017 roku każdy nowy i obecny klient Fitness Platinium może skorzystać z wyjątkowej promocji on-line. Karnet OPEN do czternastu klubów kosztuje tylko 49 zł, a karnet HALF OPEN – 39 zł. W ramach jednego karnetu klubowicz może korzystać z oferty każdego z krakowskich klubów. Promocyjna cena obowiązuje aż do 30 września 2017 roku, przy regularnym odnawianiu karnetu co 30 dni. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Krakowskie kluby Fitness Platinium znajdują się przy Lea 213, Sołtysa Dytmara 3, Mogilskiej 97, Zakopiańskiej 105, Wadowickiej 6 (budynek Buma Square), Aleksandry 11, Szlak 67, Al. Pokoju 44 (Galeria Kraków Plaza), Pawiej 5 (Galeria Krakowska), Stawowej 61 (Galeria Bronowice), os. Na Stoku 53, Zakopiańskiej 62 oraz Bratysławskiej 4. Sieć działa również w podkrakowskiej Skawinie, przy ul. Niepodległości 4.

– Zależy nam, by jak najwięcej osób spędzało aktywnie czas, dlatego  wciąż rozbudowujemy naszą sieć, a także przygotowujemy promocje na karnety – zaznacza Jaroszczak.

Najmłodszy i największy klub Fitness Platinium powstał w styczniu 2017 roku, przy ulicy Bratysławskiej 4. To największy tego typu obiekt w Małopolsce i jeden z większych w Polsce. Na powierzchni 4200 metrów kwadratowych rozmieszczonych zostało aż 17 stref, w tym Strefa Cardio wyposażona w 100 bieżni, Strefa Sztuk Walki, Strefa Oldschool w klimacie siłowni z dawnych lat, a nawet… boisko do koszykówki!

Karnety w promocyjnych cenach zakupić można wyłącznie on-line. Szczegółowe informacje o ofercie klubów oraz warunki i zasady promocji dostępne są na stronie internetowej http://fitnessplatinium.pl/.

/artykuł sponsorowany/