Polecane Sport

Oto skala upadku Wisły! “Wstyd, kpina i hańba”. Tymczasem Carlitos już bawi się w Legii [wideo]

Brak stadionu
Brak perspektyw na przyszłość
Brak pieniędzy
Brak pomysłu na zarządzanie klubem 
Sprzedaż króla strzelców za śmiesznie pieniądze do największego ligowego rywala 
Świetny scenariusz na dobrą komedię

Ten znaleziony przez nas komentarz na oficjalnym profilu Wisły Kraków na Facebooku to najlepsze podsumowanie obecnej sytuacji klubu. Jeden wielki dramat.

– Niestety obawiam się, że Legia to był dawny największy rywal Wisły. Teraz to rywalami są Piast czy Korona, o ile te nie będą miały życiowego sezonu i nie będą walczyć o puchary co się zdarza większości przeciętnych klubów Ekstraklasy w ostatnich latach, a Wiśle niestety jakoś nie – komentuje inny kibic Białej Gwiazdy.

Irytacja fanów to pokłosie ostatnich informacji, jakie docierają z Reymonta. Chodzi między innymi o brak umowy z miastem na dzierżawę stadionu. Wisła zalega blisko 7 mln złotych.

Wisła to nie święta krowa! Kibole terroryzują miasto

Z kolei wczoraj krakowski klub pozbył się swojego najlepszego piłkarza – Carlitosa. Ten, według fanów, przeszedł do Legii za śmieszne pieniądze.

– Podziękowania dla Carlitosa za cały sezon . Natomiast cała sytuacja pokazała tylko skalę upadku, nędzy i efektu dziada… – czytamy w komentarzach na profilu Wisły na Facebooku.

I dalej: – Nasz zarząd musi niezłe wały kręcić, bo skoro ma 500 baniek na kolejnego (zbędnego) bramkarza, w sytuacji mówiąc lekko – nie do pozazdroszczenia teraz jest zmuszony oddać do największej k… w Polsce za czapkę gruszek gościa, który wciąga tą ligę nosem, to coś tu jest nie tak. Już pomijam fakt, że został mu rok kontraktu i za pół roku mógłby podpisać z kimś innym umowę. Ale skoro nie mamy kasy na wynajem stadionu, musimy oddać Carlitosa praktycznie za darmo, a mamy pieniądze na zbędny zakup bramkarza to znaczy, że nasz zarząd dał dupy a teraz się z nas śmieją.

– Zarząd nich się lepiej poda do dymisji. Wstyd kpina i hańba.

Tymczasem sam Carlitos już zdążył udzielić pierwszego wywiadu oficjalnej telewizji Legii.

– Moment, gdy przychodziłem do Ekstraklasy był dla mnie przyjemny, ale ten jest jeszcze przyjemniejszy – mówił po podpisaniu kontraktu. – W ostatnim czasie miałem wiele ofert, ale nie zastanawiałem się długo, a decyzję podjąłem już jakiś czas temu – dodał napastnik.

Pierwszy wywiad Carlitosa w Legii

Carlitos: "Lubię dostarczać rozrywkę kibicom".➡ https://bit.ly/2lYZiEG

Opublikowany przez Legia Warszawa Czwartek, 5 lipca 2018

(rg)

fot. DrabikPany via Foter.com