Aktualności Lifestyle

PolBox.TV – polska telewizja online

Musiałeś wyjechać z Polski? Męczy Cię uczucie tęsknoty? Chcesz mieć kontakt z polską kulturą? Skorzystaj z PolBox.TV i na bieżąco oglądaj polską telewizję online! Nie musisz instalować żadnej anteny satelitarnej ani podłączać żadnej telewizji kablowej – jedyne co potrzebne to dostęp do Internetu.

Dlaczego warto wybrać PolBox.TV?

PolBox.TV dokłada wszelkich starań, aby polska telewizja online była dostępna 24/7 w każdym zakątku Ziemi. Zapewniamy:

 • Ogromny wybór – na naszej stronie znajdziesz kanały telewizyjne, o każdej tematyce, łącznie jest ich ponad 100!
 • Pewność – działamy legalnie i gwarantujemy ciągłość usług. Oglądasz telewizję w Internecie zgodnie z prawem.
 • Dział obsługi Klienta dostępny cały czas – Jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami o dowolnej porze.
 • Multum opcji: Program TV, Archiwum programów, Multiroom, Multiscreen, Tryb Opóźnienie emisji, Kontrolę rodzicielską.
 • Telewizję w Internecie najwyższej jakości: HD, VoD, funkcję Eko.
 • Możliwość korzystania na dowolnym urządzeniu mającym dostęp do Internetu.
 • Polskie programy możesz obejrzeć na komputerze, laptopie, tablecie, czy telefonie!
 • Polska telewizja online jest na wyciągnięcie ręki.
 • Atrakcyjne ceny oraz świetne promocje za telewizję w Internecie w najwyższej jakości.

Misja PolBox.TV

PolBox.TV to coś więcej niż polskie programy telewizyjne dostępne zawsze i wszędzie. Naszym celem jest doskonalenie platformy medialnej, która ma podtrzymać więzi z ojczyzną milionów Polaków rozsianych po całym świecie. Jesteśmy dumni, że nasza polska telewizja online, jest używana przez Polaków na całym świecie, a w szczególności w największych polskich koloniach, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Polską telewizję w Internecie może oglądać absolutnie każdy.

Multiscreen – polska telewizja online także na urządzeniach mobilnych  

Chcemy, aby polska telewizja online była dla Ciebie dostępna zawsze. Dlatego też szczególnych starań dokładamy do tego, abyś mógł mieć do niej dostęp bez przerwy. Nieważne, czy masz dostęp do laptopa, tableta czy telefonu – PolBox.TV działa na każdym z tych urządzeń. Jeżeli chcesz jednak oglądać polską telewizję w sposób tradycyjny, czyli poprzez telewizor, to także masz taką możliwość. Wystarczy podłączyć dedykowany dekoder.

Szukasz polskiej online tv?? Znajdziesz ją nawet na urządzeniach mobilnych!

Wszystkie potrzebne funkcje w zasięgu ręki

PolBox.TV to pewność korzystania z telewizji online najwyższej jakości. Możesz korzystać z najnowocześniejszych funkcji, takich jak:

 • Multiroom – opcjonalna możliwość podłączenia telewizji do trzech urządzeń jednocześnie, w jednym mieszkaniu. Dzięki temu każdy domownik ogląda to, na co ma ochotę. Żona relaksuje się przy serialu, mąż emocjonuje się meczem, a dzieci bawią się, oglądając polską bajkę. Odwieczna walka o pilota zostanie więc zakończona poprzez telewizję w Internecie!
 • Archiwum programów telewizyjnych – różnice czasowe mogą sprawić, że program, który chcesz obejrzeć, będzie transmitowany o niepasującej Ci godzinie. Na szczęście z PolBox.tv możesz nagrywać dowolny program i obejrzeć go wtedy, kiedy Ci to pasuje.
 • Opóźnienie emisji – kolejny sposób na przezwyciężenie różnic wynikających z różnych stref czasowych. Dzięki tej funkcji możesz opóźnić emisję danego programu dokładnie o tyle, o ile wynosi różnica czasowa. Jeżeli więc dany program jestwyświetlany w Polsce o 19:00 czasu warszawskiego, to u Ciebie program ten pojawi się również o 19:00 ale czasu strefy, w której przebywasz.
 • Radio online – komfortowy sposób na słuchanie kanałów radiowych z całego świata.
 • Wideoteka – ciągle aktualizowana kolekcja filmów, posegregowana według gatunków. Znajdziesz tam najlepsze polskie seriale oraz ponad 1 500 filmów w jakości HD.
 • Program TV – platforma umożliwiająca komfortowy przegląd ramówek zarówno polskich, jak i zagranicznych kanałów telewizyjnych. Wszystkie kanały telewizyjne w zasięgu ręki.
 • Kontrola rodzicielska – funkcja umożliwiająca blokowanie treści Polbox.TV nieodpowiednich dla niepełnoletnich.

Sprawdź to sam!

Oferta PolBox.TV na telewizję w Internecie to gwarancja najlepszej polskiej telewizji dostępnej na całym świecie 24/7. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii oraz wszystkich istotnych funkcji takich jak multiroom czy multiscreen sprawia, że każdy Polak na obczyźnie może mieć stały kontakt z polską kulturą. Polska telewizja online jeszcze nigdy nie była tak blisko!

/artykuł sponsorowany/