Aktualności Polecane Sport

Radwańska: Seks? Dopiero po ślubie!

Oto postawa godna podziwu. Agnieszka Radwańska przyznała w rozmowie z magazynem „Viva!”, że z seksem czeka do ślubu. A ślub… nie wiadomo kiedy! Co na to jej partner Dawid Celt?

Krakowska tenisistka nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Niewiele wiadomo o jej wcześniejszych związkach. Teraz jej partnerem jest o 4 lata starszy Dawid Celt, który jest równocześnie jej sparingpartnerem i drugim trenerem,

W rozmowie z magazynem „Viva!” para opowiedziała o mieszkaniu razem. Niestety, Radwańska nie mieszka już w Krakowie, pewien czas temu przeprowadziła się do Warszawy.

W życiu codziennym nie brak konfliktów. – Aga jest większą bałaganiarą ode mnie i muszę po niej sprzątać. Nic mnie nie denerwuje tak, jak jej wszędzie porozrzucane buty. Gdy na wejściu widzę 30 rozrzuconych par, to od razu mnie szlag trafia – mówi narzeczony Radwańskiej.

Ale są też kwestie, w których rozumieją się bardzo dobrze. Choćby gotowanie. – Wspólnie nie gotujemy, bo żadne z nas nie umie – śmieje się Celt. Zapewnia, że odkurza i nastawia pranie.

Narzeczona para nie chce jeszcze zdradzić terminu ślubu, a pytanie o seks wprowadziło ich w zakłopotanie. Dziennikarz zapytał, czy uprawiają go przed meczem czy po. Para udzieliła zaskakującej odpowiedzi.

– Dawid, nie mów! Znowu brukowce się nas uczepią. (śmiech) – zaznaczyła Agnieszka Radwańska. Seks z wyczuciem – dodał z uśmiechem Dawid Celt. – Ale dopiero po ślubie. (śmiech) – zakończyła rozmowę Radwańska.

(wm)

fot. Facebook.com / Agnieszka Radwanska