Sport

Są już bilety na ME w siatkówce

Rozpoczęła się już sprzedaż kolejnej puli biletów na Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017! W tym etapie sprzedaży do dyspozycji kibiców są bilety na mecze play-off (30 sierpnia) i ćwierćfinałowe (31 sierpnia), które odbędą się w katowickim Spodku i krakowskiej Tauron Arenie. W tej fazie rozegranych zostanie osiem spotkań.

Dostępne są także bilety na mecze, które odbędą się w krakowskiej Tauron Arenie – półfinałowe (2 września 2017 r.) i o medale (3 września 2017 r.). Bilet upoważnia do wstępu na oba mecze rozgrywane danego dnia 

2 i 3 września mecze odbędą się o godzinie 17:30 i 20:30

Kolejne etapy sprzedaży zaplanowane są na I kwartał 2017 roku. Zaplanowaliśmy różnego rodzaju formy sprzedaży promocyjnej, na przykład:

– bilety rodzinne i grupowe (3+1),

– bezpłatny wstęp dla dzieci do lat 2,

– bezpłatny wstęp dla osób niepełnosprawnych, a dla ich opiekunów ze zniżką 50% (ceny biletu najniższej kategorii).

Aby kupić bilety w pakiecie “3+1” należy wybrać pojedynczy bilet na mapie obiektu i następnie wybrać w oknie dialogowym opcję “Pakiet 3+1”. (Uwaga! Pakiety “3+1” dostępne są tylko w kategoriach biletowych 2, 3 i 4)

Harmonogram rozgrywek ME w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017 

EUROVOLLEY POLAND 2017 to turniej z udziałem szesnastu najlepszych drużyn Starego Kontynentu. Rozegranych zostanie 36 spotkań: 24 w fazie grupowej, 4 barażowe, 4 ćwierćfinałowe, 2 półfinałowe oraz potyczki o trzecie i pierwsze miejsca mistrzostw Europy. Wszystkie mecze odbędą się w Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Szczecinie.

W imprezie na pewno wezmą udział:

– wszyscy medaliści ostatniej edycji mistrzostw Starego Kontynentu: Francuzi, Słoweńcy, Włosi – również wicemistrzowie olimpijscy

– Polska – Mistrzowie Świata z 2014 r.,

– Serbia – zwycięzcy Ligi Światowej 2016,

– oraz zawsze klasowy zespół Rosji, ambitne drużyny Bułgarii, Niemiec, Belgii, Finlandii i Holandii oraz nieobliczalne zespoły Czech, Słowacji, Estonii, Hiszpanii, Turcji.

Skład czterech grup przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej mężczyzn:

Grupa A (Gdańsk): Polska, Serbia, Finlandia, Estonia

Grupa B (Szczecin): Włochy, Niemcy, Słowacja, Czechy

Grupa C (Kraków): Rosja, Bułgaria, Słowenia, Hiszpania

Grupa D (Katowice): Francja, Belgia, Holandia, Turcja

Łącznie do kibiców na EUROVOLLEY POLAND 2017 trafi ponad 170 tys. biletów. Odpowiednio w Gdańsku: ponad 40 tys., Szczecinie: około 11 tys., Katowicach: prawie 44 tys. i Krakowie: niemal 75 tysięcy.

Bilety można kupić TUTAJ.

(ip)

fot. DrabikPany via Foter.com