Lifestyle Polecane

Takiej okazji jeszcze nie było! Wygrywaj, baw się, zobacz inny Kraków! [konkurs]

Możesz łazić wciąż po tych samych oklepanych miejscach, ale możesz też wspomóc się Game Tour. Jak? Specjalnie dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są tajemnicze worki – standardowy i dla dzieci.
 
– Game Tour nie jest dla turystów, którzy biorą przewodnika, a ten czeka na nich przed hotelem, prowadzi ich z punktu A do punktu B i punktu C, a później odprowadza do hotelu. To jest dla osób, które lubią same pospacerować po mieście, na przykład z przewodnikiem w ręku. Game Tour to także oferta dla tych, którzy lubią się „zgubić” i tak poznawać nowe miejsca – mówi KRKnews Anna Radziejowska, przewodniczka po Krakowie i twórczyni nowej atrakcji dla turystów i krakowian – Game Tour (cała rozmowa TUTAJ).
 
Idea jest prosta, ale bardzo wciągająca – krzątamy się po mieście, często po miejscach tajemniczych i kompletnie nieznanych, a po drodze mamy do wykonania wiele zadań: począwszy od tych na spostrzegawczość, a kończąc na takich, gdzie realnie wykorzystujemy przestrzeń miejską i elementy architektury.

Trasa Game Touru wiedzie głównie Drogą Królewską, a więc zobaczymy najważniejsze zabytki w mieście. Jest też przeznaczona dla zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Cała zabawa jest ukryta w magicznym worku i przeznaczona dla wszystkich.

KONKURS

I dla wszystkich mamy też konkursy, w którym można wygrać worek standardowy i worek dla dzieci.

By otrzymać worek standardowy, trzeba podołać prostemu zadaniu. Jakiemu? Należy odpowiedzieć na pytanie: Pod jakim adresem znajduje się poniższy budynek i kto tam się urodził? 

Konkurs
 
 Wygrywa osoba, która pierwsza prześle prawidłową odpowiedź.
 
Z kolei worek dla dzieci otrzyma maluch, który narysuje Krakotka i na adres redakcja@krknews.pl podeśle skan lub zdjęcie swojego dzieła. Najładniejszego Krakotka (inspiracje TUTAJ i TUTAJ) wybierze jury złożone z dzieci.