Lifestyle

Wiosenne promocje rozkwitają w Serenadzie!

Upragniona wiosna to nie tylko cieplejsze dni i więcej słońca, ale również pierwsze sezonowe rabaty i promocje. Klienci Centrum Serenada znajdą ich naprawdę wiele. Dodatkowo czekają na nich specjalne akcje, podczas których można wymienić paragony na cenne nagrody!

Już 13 i 14 kwietnia robiąc zakupy w Centrum Serenada o równowartości 500 zł, można otrzymać blender firmy Moulinex. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy okazać paragony w punkcie odbioru. Paragony można ze sobą łączyć, lecz ich liczba nie może być większa niż trzy.

fot. Serenada

Również 13 kwietnia rozpocznie się wielka książeczkowa akcja rabatowa! Dystrybucja książeczek rabatowych odbędzie się na terenie Krakowa oraz w Centrum Serenada. Promocje będą również dostępne w aplikacji Qpony.pl i będą obowiązywały do końca miesiąca. Klienci Serenady mogą liczyć na prawdziwy powiew wiosny, a wraz z nim, pojawienie się nowych kolekcji, takich jak na przykład KENDALL + KYLIE w Forever 21!

To nie koniec atrakcji – 20 i 21 kwietnia na klientów Serenady czekają kolejne nagrody. W tych dniach za paragony o równowartości 500 zł można zyskać patelnię firmy Ambition.

fot. Serenada

Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są na stronie www.centrumserenada.pl oraz w infopunkcie. Nagrody można odbierać w punkcie promocyjnym na alei Sympatii (poziom +2).

Zapraszamy na wiosenne zakupy i uzupełnienie kuchennego sprzętu!

Centrum Serenada

Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

fot. Serenada