Kultura

Wylewa się na nich fala hejtu. Wkrótce będzie można ich spotkać w Krakowie

Oglądaliście pierwszy odcinek nowego sezonu “Kuby Wojewódzkiego”? Prawdziwą furorę zrobili w nim Deynn i Majewski. To tacy celebryci, co ładnie wyglądają i mają sporo fanów w mediach społecznościowych.

Po emisji programu internauci wyśmiewali się z Deynn, że nie potrafi złożyć… ani jednego zdania! Tak, dobrze przeczytaliście. Zostało to policzone przez internautów i poparte nagraniami.

Kolejne marzenie się spełniło😇

Opublikowany przez Deynn&Majewski na 1 września 2017

Ale jeśli nie lubicie oceniać ludzi przez pryzmat szklanego ekranu, wkrótce na własne oczy i uszy będziecie mogli się przekonać jak wyglądają i jak mówią Deynn i Majewski. Para będzie bowiem uczestniczyć w spotkaniu autorskim w Empiku w Galerii Kazimierz, gdzie będą promować swoją książkę.

 – W książce „Trening życia” (Flow Books) pierwszy raz opowiadają o swoim fitnessowym życiu. O zwątpieniach, powrotach i pracy nad sobą, która trwa przez całe życie. Radzą, od czego zacząć i jak zrobić pierwszy krok do zmiany. Pomagają zrozumieć tajniki diety i treningu. Skąd czerpać motywację? Jak dobrać odpowiednią dietę i zobaczyć, czy działa? – czytamy w zapowiedzi.

Ciężka praca jednak popłaca 😱❤️✌🏿

Opublikowany przez Deynn&Majewski na 28 sierpnia 2017

Spotkanie odbędzie się 13 września o godzinie 17 w salonie Empiku w Galerii Kazimierz.

(rg)

Zdjęcia pochodzą z Facebooka Deynn&Majewski