Miasto

Gdzie zaparkować na lotnisku w Balicach? [zdjęcia]

Wybierasz się w podróż samolotem z Kraków Airport i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? – Jeśli komuś zależy na czasie, komforcie, bezpieczeństwie czy rozsądnej cenie to najlepszym wyborem jest oficjalny parking lotniska Kraków Airport Parking. Gwarantuje on dobry kompromis pomiędzy ceną, a jakością – mówi nam Elżbieta Zalecińska, dyrektor handlowy MPL Services.

Kraków Airport Parking posiada dwa parkingi: wielopoziomowy oraz terenowy z ponad dwoma tysiącami miejsc na betonowym podłożu. Obydwa parkingi znajdują się przy samym terminalu oraz są wyposażone w wózki bagażowe.

Parking Wielopoziomowy
Parking Terenowy
navigate_before
navigate_next

Parking wielopoziomowy to parking klasy premium, który oferuje zdecydowanie większy komfort w porównaniu z innymi parkingami. Zresztą to nie tylko jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów w okolicy lotniska, ale w Małopolsce w ogóle! Większość poziomów jest zadaszonych, wszystkie  połączone są przestronnymi windami, a jeden z poziomów połączony jest zabudowaną kładką z terminalem.

– Betonowa posadzka, jedyna taka w okolicy, sprawia, że nie ma potrzeby chodzić po błocie, by następnie w brudnych butach odbyć cały lot. Jest także dużym udogodnieniem dla pań na obcasach – dodaje dyrektor Zalecińska.

Kładka
Kładka
navigate_before
navigate_next

Od lipca bieżącego roku można także zrobić rezerwację online na stronie internetowej – wystarczy kliknąć TUTAJ. Klient wybiera konkretne miejsce parkingowe wedle swojego uznania z dostępnej puli miejsc rezerwacyjnych i otrzymuje gwarancję, że wybrane miejsce będzie na niego czekać do momentu przyjazdu w wyznaczonej dacie.

– Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy także tańszy parking terenowy z prawie tysiącem miejsc parkingowych. Dla miłośników psów tuż obok parkingu znajduje się wybieg dla psów – mówi przedstawicielka MPL Services.

Wybieg dla psów
Parking Wielopoziomowy
navigate_before
navigate_next

Oba parkingi są dobrze oświetlone i dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Można za nie zapłacić zarówno gotówką jak i kartą płatniczą w Biurze Obsługi Klienta lub w jednym z automatów rozlokowanym w wielu miejscach na terenie portu lotniczego. Bez problemu na miejscu istnieje także możliwość otrzymania faktury VAT.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Parking Wielopoziomowy
Parking Wielopoziomowy
Parking Wielopoziomowy
Parking Terenowy
Parking Terenowy
navigate_before
navigate_next

/artykuł sponsorowany/

Zdjęcia: materiały prasowe