Przez 11 lat ukrywał się przed policją. Wpadł, bo…

11 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W pewnym momencie poczuł się tak pewnie, że nawet wziął ślub. Ale w końcu wpadł i trafił za kratki.

36-latek był wielokrotnie karany za oszustwa. Mężczyzna pomimo wydanego wyroku nie stawił się do zasądzonego odbycia kary więzienia. Sąd wydał za mężczyzną list gończy. Skazany przez 11 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. By nie zostać namierzonym często zmieniał miejsce zamieszkania. Przez ten czas mieszkał na terenie Krakowa jak również na obrzeżach naszego miasta.

Mężczyzna zdążył również ułożyć sobie życie – poznał kobietę i wziął z nią ślub. Jednak jego sielanka została przerwana. Od pewnego czasu policjanci byli na tropie przestępcy. Ustalenia zajmujących się sprawą funkcjonariuszy doprowadziły do ukrywającego się oszusta.

We wtorek został zatrzymany na terenie Podgórza w mieszkaniu, które wynajmował. Mężczyzna był zaskoczony gdy w drzwiach jego mieszkania pojawili się mundurowi. Oszust został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.

(wm, KWP Kraków)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie