16-latek naubliżał dziewczynie, więc dostał lanie od jej ojca i jego kolegów

16-latek miał naubliżać dziewczynce – jej ojciec wraz z kolegami brutalnie go pobił. Policjanci zatrzymali trzech sprawców. Do zdarzenia doszło w Zielonkach.

– Pokrzywdzony, wspólnie z dwoma kolegami i koleżanką, spędzał czas w parku.  W pewnym momencie podeszło do nich trzech mężczyzn, którzy wulgarnie krzycząc, zaatakowali jednego z chłopców. Sprawcy uderzyli ofiarę  w twarz, a następnie bili po całym ciele rękami i pałką. W stosunku do chłopca sprawcy stosowali uderzenia, natomiast koleżankę która chciała mu pomóc skutecznie zastraszyli. 16-latek  w wyniku ataku doznał obrażeń ciała w postaci otłuczenia na plecach i twarzy – opisuje Katarzyna Cisło z małopolskiej policji.

Okazało się, że chwilę wcześniej jeden z chłopców miał wulgarnie naubliżać spacerującej z psem dziewczynce, która poskarżyła się swoim rodzicom. Ojciec przyszedł na miejsce w towarzystwie dwóch swoich kolegów i nie zastanawiając się długo ruszył w kierunku grupki młodych ludzi. 

Policjanci po przybyciu na miejsce natychmiast zatrzymali sprawców pobicia i rozpoczeli ustalanie przebiegu zdarzenia.

Dwóch ze sprawców usłyszało zarzut pobicia, natomiast trzeci z nich dodatkowo zarzut gróźb w stosunku do nieletniej. Wszyscy trzej skorzystali z prawa dobrowolnego poddania się karze.

(ip)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie