Krakowianie zabierają się za… budowę mięśni

W najbliższych dniach krakowianie będą mogli dowiedzieć się, jak – zgodnie z noworocznymi postanowieniami, krakowianie mogą zadbać o swoje ciało i sylwetkę. W niedzielę (10 stycznia przyp. red.) w Krakowie odbędzie się profesjonalny kurs kulturystyczny prowadzony przez doświadczonego kulturystę Roberta Piotrowicza.

Kurs "Ostatnie 7 dni przed zawodami"
Kurs „Ostatnie 7 dni przed zawodami”

Krakowianie zainteresowani tematyką kulturystyki, ale także ci, którzy chcą poznać tajniki pracy nad swoim ciałem, będą mogli dowiedzieć się jak wyglądają przygotowania do zawodów kulturystycznym w teorii i praktyce. Robert Piotrowicz – trzykrotny Mistrz Świata w Kulturystyce, opowie m.in. o tym na co zwrócić szczególną uwagę przygotowując się do startu w zawodach kulturystycznych i przede wszystkim, jak wygląda system oceniania i sędziowania na tego typu zawodach.

Uczestnicy kursu będą mogli dowiedzieć się też, jak powinniśmy bilansować węglowodany, sód i potas podczas cyklu treningowego i przygotowań do zawodów. Będziemy mogli dowiedzieć się również, jak przygotować plan suplementacji przedstartowej, jak przeprowadzić wielodniowy proces skutecznego odwadniania, a także jak utrzymać przez długi czas dobrą formę startową.

Kurs organizowany jest przez Candoit.pl. Spotkanie odbędzie się 10 stycznia w Sali Konferencyjnej Ośrodka Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Jęczmiennej 9. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej www.candoit.pl

(pt)

 

Najnowsze

Co w Krakowie