5 miejsc na majówkę last minute w Krakowie i okolicach

fot. Scotch Mist via Wikipedia

Nie miałeś czasu wcześniej zorganizować sobie weekendu majowego? Twoje dzieciaki będą Ci włazić na głowę z nudów? A może chcesz odpocząć na łonie natury? Zobacz nasze pomysły na majówkę last minute!

Męcząca jest nie tylko ciągła praca, ale również ostatnia pogoda. W weekend majowy ma się ona nieco poprawić, więc warto wziąć ze sobą plecak i wyruszyć w nieznane. Tegoroczna majówka jest wyjątkowo długa, bo trwa aż 5 dni! Grzechem byłoby spędzić wolny czas na kanapie przed telewizorem. Dlatego nasza redakcja proponuje Ci 10 pomysłów na spędzenie pierwszych dni maja w Krakowie i okolicy.

Zobacz nowe maluchy w krakowskim Zoo

Zobacz nowe maluchy w krakowskim Zoo
Obraz 1 z 5

Wiosna to czas kiedy w Krakowskim Zoo pojawia się coraz więcej uroczych maluchów. W tym roku macie okazję zobaczyć młodą hipopotamiczkę karłowatą, która jest córką pary- Pigwy i Rafała. Choć przyszła na świat już w październiku to dopiero od kwietnia można ją ujrzeć na jej pierwszych spacerach. We wrześniu na świat przyszedł młody samiec tapira anta. Ciąża tapirów trwa wyjątkowo długo, bo aż 13 miesięcy. Obecnie najmłodszy w zoo jest samiec antylopy eland, który przyszedł na świat 3 marca. Kto z was pójdzie powitać na świecie młode zwierzaki? Ceny biletów: Bilet normalny: 18 zł, Bilet ulgowy: 10 zł (fot. MartinHots via Foter.com)

(js)

Zobacz także