72-letni zboczeniec złapany!

Musisz przeczytać

Ten 72-letni zboczeniec już dawno powinien trafić za kraty! Za to, że wielokrotnie napastował 12-letnią dziewczynę, krakowski Sąd skazał go na odbycie kary więzienia. Niestety, pedofil – zamiast stawić się w zakładzie karnym – cieszył się wolnością. Na szczęście,wpadł w ręce policji.

– Dzięki naszym sprawny działaniom udało się ustalić miejsce pobytu skazanego oraz doprowadzić go do aresztu śledczego – mówi Mariusz Ciarka z małopolskiej policji.

Mężczyzna odpowie za to, że w latach 2007-2008 w krótkich odstępach czasu wielokrotnie doprowadził 12-letnią dziewczynkę do tzw. innej czynności seksualnej. Za to przestępstwo Sąd skazał 72-latka na 3 lata i 6 miesięcy więzienia. Mężczyzna próbował uniknąć odbycia kary, nie stawił się do więzienia oraz ukrywał przed Wymiarem Sprawiedliwości.

Kryminalni z KWP w Krakowie realizując materiały operacyjne, wytypowali mieszkanie na krakowskim Podgórzu-jako potencjalną kryjówkę pedofila. – Jak się okazało przypuszczenia funkcjonariuszy były słuszne, w mieszkaniu faktycznie ukrywał się 72-latek – informuje podinspektor Ciarka.

Mężczyzna trafił do policyjnego Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych , skąd zostanie przekazany do aresztu.

(ip)

fot. Chiara Cremaschi via Foter.com

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca