Jest ostro! Syn Gowina rapuje: „Postawmy PiSowcom polityczną mogiłę” [wideo]

Najmłodszy syn Jarosława Gowina – Ziemowit – najwidoczniej nie lubi kolegów taty z PiS i Porozumienia. Potomek byłego wicepremiera postanowił wziąć udział w Hot 16 Challenge 2 i nagrał szokujący filmik, w którym rapuje o „państwie z dykty”, „pajacach na górze” i „Andrzejku”. W dodatku młody Gowin stwierdził, że od rządów Zjednoczonej Prawicy strzela go „ku**ica”. 

Dwa lata temu w wywiadzie dla Polska The Times Jarosław Gowin wyjawił, że syn Ziemowit ma prawicowe poglądy. W dodatku ekswicepremier stwierdził, że dla syna jest „zgniłym liberałem”.

Najwidoczniej dużo od tamtego czasu musiało się zmienić, ponieważ Ziemowit pozował na tle tęczowej flagi, nosi kolczyki i tatuaże, a także dissuje kolegów taty… 

– Rządzi nami Zjednoczona Prawica. Mnie już od tego strzela k***ica. Jak tak dalej pójdzie – totalna kaplica. W******olę stąd szybciej niż Kubica – rapuje młody Gowin. – TVPiS? Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda. Stroszą pióra udając piękne pawie, a w Polsce od dawna mamy bezprawie – dodaje Ziemowit. 

Zobaczcie sami:

js

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie