Agnieszka Radwańska odwiesza rakietę. Już jutro benefis polskiej gwiazdy tenisa

fot. NAPARAZZI via Foter.com

We wtorek, 21 maja Tauron Arena Kraków otworzy się na najlepsze tenisistki świata. Na korcie zagrają Agnieszka Radwańska, Angelika Kerber i Karolina Woźniacka. Wydarzenie zorganizowane jest z okazji zakończenia sportowej kariery najbardziej utalentowanej polskiej tenisistki.

W imprezie wezmą udział również artyści polskiej sceny muzycznej oraz gwiazdy małego i wielkiego ekranu.

Isia” ostatni raz na korcie

Podczas wtorkowego wydarzenia miłośnicy tenisa będą mieli okazję zobaczyć Radwańską w akcji po raz ostatni. Radwańska zagra dwa pokazowe mecze – z Angeliką Kerber i Karoliną Woźniacką.

– Benefis to okazja do podsumowania mojej kilkunastoletniej przygody z tenisem. Takie wydarzenie to dla mnie duże wyróżnienie i radość. To jednocześnie możliwość kolejnego spotkania z fanami oraz rozgrywki z najlepszymi tenisistkami, którym jestem wdzięczna, że mimo napiętych kalendarzy wezmą udział w moim benefisie. Jestem bardzo szczęśliwa, że w maju spotkamy się w moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo związana – mówi Agnieszka Radwańska.

Magdalena Nowak-Obrzut, zastępca dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie przekonuje, że popularna „Isia” jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek i sportowców na świecie.

Podkreśla, też związek tenisistki z miastem. – Tenisistka pochodzi z Krakowa, dlatego szczególnie cieszy nas, że benefis 20-krotnej zwyciężczyni rozgrywek rangi WTA odbędzie się właśnie w naszym mieście, naturalnym partnerze dla tego wydarzenia. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy bardzo wiele atrakcji – zapowiada.

Sprawdź program:

  • 17.00 – Tennis Clinics dla dzieci z udziałem Agnieszki Radwańskiej, Karoliny Woźniacki i Angelique Kerber
  • 17.45 – powitanie gości – tie-break Agnieszki Radwańskiej ze zwycięzcą aukcji UNICEF
  • 18.10 – debel gwiazd
  • 19.45 – gry, zabawy, konkursy z nagrodami z Agnieszką Radwańską i jej gośćmi
  • 20.00 – występy artystów
  • 21.45 – sesja autografów z Agnieszką Radwańską i gośćmi

Dodajmy, że bilety na to wydarzenie wciąż można kupić na stronie serwisu ebilet.pl.

Zobacz także