Akcja charytatywna „Dziękujemy, Profesorze”. Radny Wantuch znowu zadziwia

Radny Łukasz Wantuch lubi zaskakiwać. Nie inaczej jest z jego najnowszym pomysłem na akcję charytatywną „Dziękujemy, Profesorze”. Dochód z niej zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Twoja Widzialna Ręka kierowanej przez radną Alicję Szczepańską. A pieniądze zostaną pozyskane ze sprzedaży książek prof. Jacka Majchrowskiego, prezydenta Krakowa. Z jego autografem.

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, radny Łukasz Wantuch pochwalił się nietypowym hobby – zbieraniem książek autorstwa prof. Jacka Majchrowskiego. Wtedy sugerował, że wkrótce zdradzi cel gromadzenia tych wydawnictw.

I już mamy pełną jasność. Chętni mogą zamawiać i kupować te książki, a dochód ze sprzedaży trafi do Fundacji Twoja Widzialna Ręka.

„Jakiś czas temu dostarczyłem do gabinetu Prezydenta dwie duże, niebieskie torby z Ikei pełne książek i Profesor podpisał każdą. Dodatkowo każda z nich zawiera osobisty numer (na przykład „książka nr 17 z 124”) oraz specjalną pieczątkę, przybitą w środku o treści, którą mogą poznać wyłącznie osoby biorące udział w akcji: – zachęca na swoim Facebooku radny Łukasz Wantuch. Do kupienia są dwie książki: „Wszystkiemu winien Majchrowski” – cena 100 zł i „O sprawach Krakowa”- cena 50 zł.

Szanowni PaństwoZapraszam Państwa do udziału w akcji charytatywnej "Dziękujemy, Profesorze" , z której cały dochód…

Posted by Łukasz Wantuch on Wednesday, May 5, 2021

„Pomysł może wydawać się dziwny, ekstraordynaryjny, zwariowany ale na końcu tego wszystkiego jest coś dobrego” – podkreśla radny Wantuch. I dodaje, że na specjalne życzenie kupujących w książce może znaleźć się podpis jego i radnej Szczepańskiej, prowadzącej fundację, na którą zbierane są pieniądze podczas akcji charytatywnej „Dziękujemy, Profesorze”.

(GEG)

Najnowsze

Co w Krakowie