Aktor z Krakowa na czerwonym dywanie z Bradem Pittem! Co on tam robi?!

Czerwony dywan, Hollywood i plejada gwiazd. Przed aktorem urodzonym w Krakowie właśnie otworzyły się drzwi do wielkiej kariery! Mowa o Rafale Zawierusze, który zagrał w filmie Quentina Tarantino, a teraz pokazuje zdjęcia z najgorętszymi nazwiskami filmowego świata! 

Krakowski aktor Rafał Zawierucha pochwalił się na swoim fanpage’u zdjęciami z Quentinem Tarantino i Bradem Pittem. Wszystko to w związku z amerykańską premierą filmu „Pewnego Razu w Hollywood”, w którym to Rafał wcielił się w postać Romana Polańskiego.

Ostatnie chwile przed premierą. Z Quentinem Tarantino.

Posted by Rafał Zawierucha on Monday, July 22, 2019

Choć początkowo plotkowano, że wyżej wspomnianą rolę odegrać miał Borys Szyc to ostatecznie przypadła ona Rafałowi, odtwórcy głównie drugoplanowych ról w polskich produkcjach takich jak „Wkręceni”, „Bogowie” czy „Dzień dobry, kocham cię”.

Nieznany na międzynarodowej arenie kina aktor miał teraz szansę wykazać się swoim talentem u boku takich gwiazd jak Leonardo di Caprio, Al Pacino czy Margot Robbie.

Jestem! 22 lipca 2019. Los Angeles. Premiera "Pewnego razu w… Hollywood". Z Bradem Pittem jeszcze przed projekcją.

Posted by Rafał Zawierucha on Monday, July 22, 2019

Czy udało mu się dorównać gigantom Hollywoodu? O tym przekonamy się już niebawem, gdyż premiera filmu w Polsce zaplanowana została na 16 sierpnia 2019 roku. Natomiast premiera filmu w Stanach Zjednoczonych odbyła się już wczoraj.

d.c.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie