Andrzej Duda został raperem?! Prezydent wziął udział w akcji charytatywnej

Głowa państwa wzięła udział w internetowej zabawie #Hot16Challenge2. Akcja została zapoczątkowana przez rapera Solara i polega na zarapowaniu 16 wersów i wpłaceniu pieniędzy na walkę z koronawirusem. Andrzej Duda został nominowany przez Zeusa. Prezydent wziął wyzwanie na klatę i postanowił na chwilę stać się raperem. Zobaczcie jak wyszło! 

Po raz pierwszy #Hot16Challenge miało miejsce w 2014 r. Twórcą był Solar, który zarapował 16 wersów i nominował do gry kolejnych raperów. Wybrane osoby miały 72 godz. na odpowiedź i przekazania wyzwania dalej. Akcja została reaktywowana przez Solara, jednak każda osoba powinna wpłacić dowolną kwotę na walkę z koronawirusem. Celem było zebranie przynajmniej miliona złotych, co udało się zrobić już w pierwszym tygodniu zabawy. 

Do wyzwania są nominowani nie tylko raperzy, ale również youtuberzy, gwiazdy i politycy. Zeus wytypował Andrzeja Dudę, który odpowiedział na wyzwanie. 

– Nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. To jest maj. Nie pachnie saska kępa. Może ktoś to, gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa – rapuje głowa państwa. 

Prezydent do wyzwania nominował Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, zespół Pectus, Golec uOrkiestra i premiera Mateusza Morawieckiego. 

js

Najnowsze

Co w Krakowie