Apel o pomoc z Krakowa! Motocyklista szuka świadka nietypowego wypadku

Na forum serwisu wykop.pl znalazło się nietypowe ogłoszenie. Użytkownik podpisujący się nickiem Cedo_sredo szuka świadka wypadku, do którego doszło 8 stycznia na skrzyżowaniu ul. Braci Schindlerów z al. Generała Andersa w Krakowie.

Co w tym dziewnego? Mężczyzna jechał na motorze, który co dopiero zakupił do garażu, a samochód przed nim nagle zahamował. Trudne warunki sprawiły, że motocyklista nie wyhamował, a jego pojazd uderzył w auto.

„Rannych brak, więc podniosłem i odstawiłem go na chodnik, po czym wbiegłem na ulicę pozbierać resztki owiewek. Wtem zatrzymał się obok mnie gość, który jechał od strony D.H. Wanda w kierunku ul. Wiślickiej, mówiąc że ma kamerkę i czy wszystko git. Ja zbierając szczątki z asfaltu powiedziałem, że wszystko w porządku, ale niezupełnie tak było” – pisze użytkownik.

Okazuje się, że samochód, w który uderzył motor należał do niego. Kierowcą była jego dziewczyna.

„Mając powyższe na uwadze, powiedziałem typowi, że nie potrzebuję nagrania i gościu odjechał w siną dal, ale gdy ochłonąłem, pomyślałem, że w sumie chciałbym je zobaczyć, w końcu nie codziennie rozpie***lasz nowozakupiony motór o własny samochód” – apeluje o pomoc motocyklista, który szuka świadka wypadku.

Pomożecie?

(ko)

Najnowsze

Co w Krakowie