Apsys przejmuje zarządzanie Bonarką  

Fundusz NEPI Rockcastle, właściciel centrum handlowo – rozrywkowego Bonarka w Krakowie, powierzył zarządzanie obiektem jednemu z wiodących operatorów branży centrów handlowych – firmie Apsys.

Bonarka jest już piątym projektem z portfela NEPI Rockcastle zarządzanym przez Apsys. Po objęciu pieczy nad krakowskim obiektem łączna powierzchnia 25 centrów handlowych, którymi zarządza spółka w całym kraju wzrosła do ponad 1,1 mln mkw.

Cieszymy się, że NEPI Rockcastle po raz kolejny docenił nasze wieloletnie doświadczenie i wysokie standardy zarządzania powierzając nam opiekę nad centrum Bonarka. Apsys Polska zarządza obecnie różnego rodzaju obiektami handlowymi – od tych największych i najnowocześniejszych w kraju po nieco mniejsze centra w średniej wielkości miastach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się wypracować najlepsze rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom zarówno inwestora, jak i klientów odwiedzających centrum – mówi Justyna Kur, wiceprezes Apsys Polska.

Bonarka będzie drugim krakowskim centrum handlowym w portfolio Apsys. To największy obiekt handlowy w stolicy Małopolski. Centrum zostało otwarte pod koniec 2009 r., a od 2016 r. jego właścicielem jest NEPI Rockcastle.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

(ip)

fot. materiały prasowe

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie