Arena Garden – pyszne jedzenie z całego świata i dobra zabawa każdego dnia

Arena Garden to nie tylko aktywny wypoczynek, koncerty i atrakcje dla najmłodszych. To także znakomite jedzenie. Potrawy praktycznie całego świata – znane i lubiane, a także zaskakujące i wyszukane. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – miłośnicy mięsa, dań orientalnych, wegetarianie, weganie i amatorzy słodyczy.

Arena Garden - strefa gastronomiczna

Zdjęcie 11 z 11

(fot. arenagarden.pl)

– Strefa gastronomiczna jest dla wszystkich. Swoje ulubione potrawy znajdą tu i miłośnicy mięsa, wegetarianie i weganie. Są tu dania typowe dla food trucków i grilla – smażone kiełbaski, szaszłyki, pizza, zapiekanki, gyros, burgery, ale też bardziej wyrafinowane potrawy. I to wszystko z kuchni całego świata – włoskiej, greckiej, meksykańskiej, marokańskiej, indyjskiej, tajskiej, japońskiej, węgierskiej. Do tego zimne i ciepłe napoje.
Są też specjalne miejsca dla łasuchów serwujące m.in. gofry, watę cukrową i lody. Słodkie desery można kupić również w Coffee Garden – gdzie można skosztować choćby wyjątkowe ptysie z francuskim kremem.

Fot. arenagarden.pl

Szczególnie ciekawą ofertą są śniadania na trawie, na które można przyjść do Areny Garden w każdą sobotę i niedzielę. Wcześniej można się dobrze wyspać, bo śniadania na trawie serwowane są od godz. 10. – Taki poranny posiłek to połączenie nowoczesnej kuchni z tradycyjnymi daniami. Każdy znajdzie coś dla siebie, na słodko, na ciepło. To także oferta dla tych, którzy chcą tylko przyjść na pachnącą poranną kawę – zachęca Bartosz Dziura. Nie trzeba się zapisywać – wystarczy przyjść lub przyjechać do Areny Garden, zamówić swoje śniadanie i rozłożyć się z jedzeniem na trawie lub usiąść na leżakach pod specjalnymi namiotami.

Arena Garden zapełnia się szczególnie wieczorami. Wtedy staje się miejscem wspólnych spotkań krakowian ze znajomymi i przyjaciółmi. Można tu zorganizować prywatną imprezę ze specjalnym menu – dla dorosłych i dla dzieci.
A gdy już spróbuje się smacznych potraw, można usiąść wygodnie na leżakach i posłuchać muzyki, obejrzeć przedstawienia lub pokazy dla dzieci.

Najnowsze

Co w Krakowie