Armia wyprzedaje majątek, są okazje

Musisz przeczytać

Krakowskie wojsko ogłasza kolejną wyprzedaż. Już jutro wszyscy zainteresowanie będą mogli wziąć udział w licytacji Agencji Mienia Wojskowego na której do kupienia będą m.in. wojskowe pontony, samochody i narzędzia. Wszystko po to, by zebrać środki finansowe na nowe wyposażenie polskiej armii.

Podczas licytacji, która odbędzie się jutro w Fortach Kleparz, wszyscy miłośnicy militariów będą mogli zakupić aż 56 pozycji o łącznej wartości ponad 300 tys. złotych. W atrakcyjnej cenie będzie więc szansa nabyć samochody dostawcze, autobusy, samochody osobowe, przyczepy oraz sprzęt warsztatowy, agregaty sprężarkowe, cysterny, studnie rurowe, pakiety złomy i wojskowe pontony, które zawsze cieszą się dużą popularnością.

Najdroższą pozycją jutrzejszej licytacji będzie zestaw wspomnianych pontonów, który wyceniono na 60 tys. złotych. Dwa tysiące mniej wyniesie cena wywoławcza zużytych akumulatorów i baterii o łącznej wadze 29 ton. Wystarczy jednak już 10 tysięcy złotych, by wziąć udział w licytacji budowlanego żurawia HYDROS R-061, który także pójdzie jutro pod młotek. Do tego można zakupić również autobus z 1999 roku za 6 tys. złotych, samochód asenizacyjny Star 200 za 2,5 tys. złotych oraz prawdziwą legendę polskich szos – Tarpan z 1991 roku, który został wyceniony na 3,5 tys. złotych.

By wziąć udział w licytacji, konieczne jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej interesującego nas przedmiotu. Można to uczynić najpóźniej do jutra, do godziny 10. Aukcja startuje w samo południe o godz. 12 w Fortach Kleparz.

(pt)

 roovuu via Foter.com / CC BY-SA

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca