Atak szaleńca! Rozlewał benzynę na stacji paliw i groził podpaleniem

Rozlał paliwo i z zapalniczką w ręku groził podpaleniem. Do tego wymachiwał również nożem. Agresor na szczęście został zatrzymany.

We wtorek dyspozytor numeru alarmowego 112 otrzymał informację, że na jednej ze stacji paliw w gminie Gnojnik nieznany mężczyzna rozlewa paliwo, grozi podpaleniem oraz jest agresywny wobec obsługi stacji i klientów.

– Według relacji zgłaszającego, mężczyzna rozlał w pobliżu dystrybutora paliwo, a następnie trzymając w ręku zapalniczkę groził podpaleniem. Ponadto uderzył pistoletem od dystrybutora osobę, która chciała powstrzymać jego szaleńcze zapędy. Agresor wymachiwał także nożem – relacjonuje policja.

Dzięki zdecydowanej reakcji obsługi stacji oraz klientów odebrano mężczyźnie nóź i agresor oddalił się. Wezwani na miejsce funkcjonariusze błyskawicznie znaleźli i zatrzymali agresora, którym okazał się 44-letni obywatel Ukrainy będący pod wpływem alkoholu (miał ponad 2 promile).

– Zatrzymany został doprowadzony do prokuratury. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące – podaje policja.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie