Oto świetne miejsce na długi weekend

Czy myślicie już, gdzie spędzić kolejny długi weekend przed nadchodzącymi wakacjami? Sumując to tylko 4 albo aż 4 dni kuszącego leżakowania. A jak leżakowanie, to tylko wśród kojącego szumu morza.  Spokój, cisza, bo to jeszcze nie szczyt sezonu. Czas wręcz idealny, by skusić się na kilkudniowy wypad.

Kierunek polskie morze – banalny, ale jak bardzo lubiany przez Polaków kierunek kilkudniowych wypadów czy wakacji. Myśl o piaszczystych plażach, spacerach promenadą, zachodach słońca, czy stadach  mew rozwiewa nasze wątpliwości, czy aby na pewno zdecydować się na morze.

Kolejnym argumentem przemawiającym za kierunkiem krajowym jest konkurencyjność wobec zagranicznych wyjazdów szczególnie pod względem ceny i jakości, szczególnie mając na uwadze rodziny z dziećmi.

Spędzając wypoczynek w Polsce najczęściej decydujemy się na aktywny wypoczynek – spacery brzegiem morza kończące się pięknym zachodem słońca to najbardziej urokliwa forma aktywnego wypoczynku właśnie w północnej części naszego kraju. Nad polskim wybrzeżem nie brakuje miejsc do jazdy na rowerze, bardzo popularne są szklaki rowerowe liczące nawet kilkaset kilometrów, a dzięki takim trasom możemy zobaczyć kościół w Trzęsaczu, Woliński Park Narodowy oraz urokliwe Sarbinowo czy Mielno.

Wybierając się nawet na kilkudniowy wypad należy pamiętać, żeby korzystać z usług sprawdzonych pensjonatów czy hoteli. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że się nie rozczarujemy.

Willa „U Babci Maliny”

Pamiętajmy, że miejsca noclegowe naprawdę godne polecenia bywają często rezerwowane jeszcze w okresie wczesnowiosennym. Na szczególną uwagę zasługuje pensjonat działający  w Sarbinowie, w niemal 100 letnim budynku. Willa u Babci Maliny   położona jest zaledwie 50 m od plaży, co jest bardzo dobrym  rozwiązaniem przy wyprawie na plażę kilkuosobowej rodziny.  Sukcesywnie odnawiana Willa u Babci Maliny cieszy oko właśnie tych, którzy cenią ciszę, spokój, tradycję i estetykę otoczenia. Duży ogród ze stylowymi altanami otoczonymi urokliwymi alejami obsadzonymi pięknymi kwiatami  sprawią, że nasz urlop będzie bardzo miło wspominany.  Komfortowe, w klasycznym wystroju urządzone pokoje dają poczucie, że każdy gość czuje się jak w domu.

Będąc już w Sarbinowie warto również wiedzieć, gdzie można dobrze zjeść. Zlokalizowana 100 m od Wili restauracja Kuchnia Staropolska u Babci Maliny  cieszy się dużą popularnością już od ponad 20 lat. A dla tych co na południu Polski odpoczywają polecamy te same restauracje, ale w Krakowie.

Willa „U Babci Maliny”

Bardzo wiele czynników składa się na udany wypoczynek: pogoda, odległość od morza, wybór komfortowego noclegu, ale jednak atmosfera i ludzie wśród których wypoczywamy sprawiają,  że jest co wspominać.

/artykuł sponsorowany/

Zobacz także