Bardzo trudna sytuacja Wisły Kraków. Nie mają już miejsca na pomyłkę

Musisz przeczytać

Jeśli Wisła przegra w Radomiu, to pożegna się z Ekstraklasą. A realne szanse na utrzymanie daje jej tylko wygrana. Mecz w niedzielę o godz. 17.30. 

Na koniec sezonu Wisła doprowadziła do bardzo trudnej sytuacji. Drużyna znajduje się w strefie spadkowej i do Śląska Wrocław traci trzy punkty, a do Zagłębia Lubin – cztery. Szanse na utrzymanie krakowianie jeszcze mają, ale warunek jest jeden – muszą wygrać pozostałe dwa mecze. Przy życiu krakowian utrzymuje także wygrana i remis, ale takie układ jest bardzo ryzykowny.

Wisła powinna wygrać dwa mecze, ale problem jest taki, że w całym 2022 r. zwyciężyła zaledwie.. raz. 

– Pozostaje powalczyć w ostatnich dwóch meczach i liczyć na królową nauk – przyznał na Twitterze Jarosław Królewski, współwłaściciel Wisły.

Pocieszenie dla kibiców Wisły jest takie, że w ostatnich spotkaniach krakowianie spotkają się z zespołami, które są już pewne utrzymania. W niedzielę zmierzą się w Radomiu z Radomiakiem, a na zakończenie sezonu podejmują Wartę Poznań (21 marca).

By jednak ostatnie spotkanie sezonu dawała realne szanse na utrzymanie, to krakowianie muszą wygrać w niedzielę w Radomiu (godz. 17.30).

jk

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca