To będzie niesamowite widowisko. Mamy dla Was bilety!

fot. materiały organizatora

Możliwe, że czegoś takiego jeszcze w życiu nie widzieliście! Kapitana muzyka, kocie ruchy aktorów i widowisko wbijające się w pamięć na lata. Spektakl Metro będzie można obejrzeć 3 marca w Tauron Arenie Kraków, a dla naszych Czytelników mamy pulę biletów do wygrania (konkurs na końcu).

„Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr” – oto cała prawda o spektaklu Metro, który będzie można obejrzeć 3 marca w Tauron Arenie Kraków. Teraz bilety można kupić w promocyjnej cenie (szczegóły poniżej), a wkrótce będziemy je mieli dla Czytelników KRKnews!

Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

METRO. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze.

METRO to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Ale jest coś jeszcze lepszego niż METRO, a mianowicie METRO w Tauron Arenie Kraków. Dlaczego?

– bezprecedensowe widowisko muzyczne, z udziałem najlepszych artystów teatru BUFFO
– wykonywane  na  olbrzymiej  scenie  14 x 18 m o wysokości 1,2 m, ze zmieniającą się
  dynamicznie scenografią, przygotowaną specjalnie na trasę  Musicalu METRO
– perfekcyjne nagłośnienie i oświetlenie w wykonaniu firm Fotis i Lampart – doskonała jakość
   dźwięku w każdym miejscu hali
– dwa telebimy o wymiarach 6,5 x 4,5 m pokazujące „na żywo” widowisko, realizowane przy użyciu
  pięciu  profesjonalnych  kamer  cyfrowych – bardzo  dobra  widoczność  z  każdego  miejsca
– porywające i zapierające dech w piersiach efekty świetlne i laserowe, będące tłem  dla 
  popisów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych  grupy  35  artystów  z  teatru BUFFO
– perfekcyjna reżyseria Janusza JÓZEFOWICZA, który występuje i jednocześnie czuwa nad   
  idealnym  wykonaniem Musicalu

Dlatego teraz każdy może dołączyć do tysięcy ludzi, którzy już zakochali się w METRO. Oto komentarze niektórych z nich, zebrane z YouTube i FB.

Grzegorz Toczek – najlepszy  musical.  Dzieci  powinny  mieć  to  już  w przedszkolu,  bardzo dobra muzyka, bardzo dobre słowa, bardzo dobra choreografia….. mam bardzo miłe wspomnienia z tym musicalem. Świetne.
Magdalena Sierańska – Obejrzałam Metro ok 100 razy i powiem jedno…. Pierwsza obsada – najlepsza!  Albo ja tak sentymentalna jestem.
Daria G (Dariaa) – Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że po tylu latach Janek Traczyk i Natalia Kujawa dają radę! Tak się cieszę,  że  Józefowicz  dba  o  to  przedstawienie  i  zebrał  świetną nową obsadę!
SzkodnikPL – Słyszałem o „Metro” wiele razy jednak nigdy go nie obejrzałem. W końcu zobaczyłem plakat,  że  z  okazji  2000  koncertów  metro  zawita  w Szczecinie. Stwierdziłem, że co mi szkodzi…
i tak pokochałem ten musical.
Justyna Sosnowska – Cudownie, wspaniale, pięknie…taaaaki miałam prezent urodzinowy.
Hanna Suwalska –  Było super J  Przez tyle lat nic nie stracili na mocy przekazu.
Anna Dittmer-Jankowska – Dziękuję za tyle emocji, pozytywnych wrażeń, doznań artystycznych!!!
BYŁO PRZEPIĘKNIE!!!
Andrzej Krzyszkowski –  To było moje piąte METRO i jest coraz lepsze.
Łukasz Miszczuk – … byłem, widziałem,  zwariowałem ;))!!!
Magdalena Klawikowska –  Było  cudnie . Mam  niedosyt . Czekałam  tak  długo  i  tak  szybko  się skończyło. Na pewno do zobaczenia
Grażyna Wojtkowiak – Ja  była m, było  niesamowicie , super  po  prostu!  Brak  słów… .to trzeba przeżyć..

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was pulę podwójnych biletów na spektakl „Metro”. Ja je otrzymać? Zasady są proste. Przekonajcie nas, że to właśnie Wam należy się podwójna wejściówka. Może pisać, przysyłać zdjęcia, rysować, śpiewać, robić fikołki – pełna dowolność.

„Prace” prosimy wysyłać do wtorku do godz. 23:59 na adres redakcja@krknews.pl, a w tytule maila napiszcie „Metro”. Zwycięzców powiadomimy w środę.

dn

zdjęcie tytułowe / fot. materiały organizatora

Zobacz także