Będzie nowy sponsor tytularny Hali 100-lecia Cracovii? Trwają poszukiwania

Hala 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, czyli obiekt sportowo-widowiskowy zlokalizowany przy krakowskich Błoniach, ogłosił konkurs na nowego sponsora tytularnego.

Do tej mecenasem tytularnym była firma Karcher. – Naszym celem jest nawiązanie długofalowej współpracy z partnerem wizerunkowym i biznesowym, z którym będziemy mogli współdziałać na rzecz realizacji naszej honorowej misji, czyli rozwijania sportu osób z niepełnosprawnościami. Ze swojej strony gwarantujemy pracę z zespołem specjalistów, doświadczonych w zarządzaniu tak nowoczesnym obiektem sportowo-widowiskowym, a także pozyskiwaniu i organizowaniu prestiżowych eventów – mówi Agnieszka Pleti, prezes Fundacji Centrum Inicjatyw Sportowych.

Hala 100-lecia Cracovii to obiekt wielofunkcyjny, w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Zlokalizowane w nim Centrum Sportu Niepełnosprawnych jest miejscem przygotowań paraolimpijskich i treningów sekcji sportu adaptowanego, ale kompleks pozwala na znacznie więcej.

– Obok realizowanej misji rozwijania sportu dla osób z niepełnosprawnościami, Hala jest areną sportowej rywalizacji na szczeblach amatorskich oraz mistrzowskich o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowym, a także tworzy doskonałą przestrzeń dla realizacji projektów komercyjnych – komentuje Marcin Królikowski, dyrektor administracyjno-sportowy Hali Cracovii.

Kompleks, należący do Gminy Miejskiej Kraków reprezentowanej przez ZIS, a od 2019 r. zarządzany przez Fundację Centrum Inicjatyw Sportowych, wyróżnia się nie tylko dostępnością swoich przestrzeni, lecz także ciekawą architekturą, docenianą w licznych konkursach. Oprócz infrastruktury sportowej posiada nowoczesne, wygodne zaplecze hotelowe, kawiarnię, taras widokowy oraz zewnętrzną strefę wypoczynkową z terenem zielonym. Jego potencjał może wykorzystać nowy sponsor tytularny.

Konkurs ofert potrwa do 23 listopada.

(ko)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie