Będzie praca! Potentat wchodzi do Krakowa i planuje zatrudnienia

NFQ, jedna z największych litewskich firm IT, wchodzi na polski rynek. Na początek chce zatrudnić ok. 100 doświadczonych inżynierów w modelu stacjonarno-zdalnym. Firma polski oddział zarejestrowała w Diamante Plaza w Krakowie.

NFQ to 800-osobowa firma zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Główną siedzibę ma w Kownie, a oddziały także w Singapurze, Wietnamie, Niemczech, a od teraz także w Polsce.

„W Polsce NFQ szuka głównie pracowników, którzy jako pierwsi członkowie zespołu będą mieli decydujący wpływ na rozwój firmy w naszym kraju. W szczególności NFQ szuka ludzi z kompetencjami w następujących obszarach: JVM, C#/.NET, +Javascript, Mobile native, Python, TypeScript i PHP, zarządzanie projektami, analiza biznesowa i analiza danych, a także HR. NFQ planuje także znaleźć w Polsce inżynierów infrastruktury oprogramowania zainteresowanych współpracą z zespołami firmy na Litwie (w Wilnie, Kownie i Szawle)” – czytamy w komunikacie.

– FQ działa w branży IT od prawie 20 lat. Na Litwie mamy opinią jednego z najlepszych pracodawców dla inżynierów oprogramowania, który tworzy produkty i kluczowe oprogramowanie dla znanych na całym świecie marek. Jako pracodawca dajemy naszym zespołom pełną swobodę w kształtowaniu metod pracy, a także zachęcamy naszych pracowników do wytyczania własnych ścieżek rozwoju zawodowego w myśl hasła  ‘Make your own way’. W naszym polskim oddziale to hasło nabiera szczególnego znaczenia, bo ludzie, których teraz szukamy, będą naszymi kluczowymi pracownikami z bardzo dużymi możliwościami rozwoju – mówi Paulius Insoda, CEO w NFQ Technologies.

Polski oddział pomoże w realizacji projektów dla obecnych klientów NFQ Technologies, wśród których jest wiele globalnych startupów i wiodących firm z różnych branż. Należą do nich m.in. HomeToGo – jedna z największych na świecie platform z ofertami wynajmu wakacyjnego, KAYAK –  globalny lider w turystyce online, HansNatur – jeden z wiodących niemieckich e-sprzedawców towarów ekologicznych, Smarketer – marketplace z ponad 20 milionami produktów działający w Niemczech, Belgii i Holandii, Alaiko – niemiecki system cyfrowej logistyki i zarządzania magazynem, a także  Weezy – szybko rozwijający się startup oferujący natychmiastową dostawą artykułów spożywczych w Wielkiej Brytanii.

NFQ szuka w Polsce nie tylko pracowników stacjonarnych, ale także zainteresowanych pracą zdalną lub w modelu hybrydowym.

Listę stanowisk, na które firma szuka kandydatów, można znaleźć na stronie https://www.nfq.pl.

ip

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie