To będzie przełom w poszukiwaniach Piotra Kijanki? Kolejna decyzja rodziny!

fot. screen z Facebooka

Poszukiwania Piotra Kijanki, który zaginął w Krakowie, trwają już od kilku dobrych miesięcy. Teraz jego rodzina próbuje kolejnych metod, by dowiedzieć się, co się z nim stało.

Najpierw rodzina wyznaczyła nagrodę finansową dla osoby, która jest w stanie udzielić pomocy. W tym momencie suma wynosi 20 tys. zł.

To jednak nie koniec, bo rodzina pana Piotra zdecydowała się również na zatrudnienie renomowanej agencji detektywistycznej.

„Informujemy, iż rodzina zaginionego Piotra Kijanki zwróciła się do nas o pomoc w jego odnalezieniu i wskazaniu okoliczności jego tajemniczego zniknięcia. Ze względu na fakt, iż sprawa ta została sklasyfikowana jako istotna społecznie (w poszukiwania mężczyzny zaangażowane są media, wiele osób, grup i internautów), wszystkie czynności podejmowane w tym zakresie będą przeprowadzane przez zespół Operatorów i Analityków, pod dowództwem byłego Naczelnika Wydziału Kryminalnego KWP oraz zespołu Techników pod dowództwem byłej Szefowej Wydziału Terroru Kryminalnego KSP. W chwili obecnej badamy tę sprawę od podstaw i przygotowujemy precyzyjną strategię poszukiwawczą” – poinformowała na swojej stronie internetowej firma Lampart Detektywi.

To właśnie ci detektywi mają pomóc w znalezieniu pana Piotra. 

Przypomnijmy, że Piotr Kijanka 6 stycznia wyszedł z jednego z lokali na Kazimierzu. Później zarejestrowały go jeszcze kamery miejskiego monitoringu (w okolicach Wisły), ale dalej ślad po nim zaginął.

dn

zdjęcie tytułowe / fot. screen z Facebooka

Zobacz także