Będzie się śmiać z homofobii i transfobii. Dziś pierwszy stand-up LGBT w Krakowie

Z tego występu wyjdziecie „oburzeni, zniesmaczeni, roześmiani i wybawieni” – tak swoje show przedstawia Jej Perfekcyjność, która nie chce być utożsamiana z żadną płcią. „Transetka” zapowiada, że będzie to pierwszy w historii stand-up LGBT w Krakowie.

Podczas show „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka. Stand-up tour” możecie spodziewać się najgorszego, a przynajmniej tak zapewnia organizatorka, która ma zamiar wyjawić wam swoje wszystkie sekrety.

Stand-uperka zapowiada, że podczas jej występu będzie śmiać się z siebie i swojej wagi. Ponadto nie obędzie się bez transfobii, homofobii, body-shamingu, fat-shamingu i ageizmu! Dla Jej Perfekcyjności nie ma tematów tabu.

Stand-up odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w Kawiarni Literackiej na ul. Krakowskiej. Bilety kosztują 10 lub 15 złotych. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Jej Perfekcyjność jest socjolożką i medioznawczynią. Wykłada na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie założyła koło Queer UW. Udzielała się w wielu organizacjach pozarządowych oraz organizuje Paradę Równości w Warszawie. Poza działalnością naukową i społeczną, Jej Perfekcyjność jest blogerką i prowadzi cykl „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”, gdzie rozmawia z osobami związanymi z ruchem LGBT. 

js

 

Najnowsze

Co w Krakowie