Bez kolejki, bez skierowania, ze znieczuleniem. Szpital Żeromskiego zaprasza na badania!

Musisz przeczytać

„Kolonoskopia: 20 minut, które ratuje życie” – pod tym hasłem odbywają się badania w krakowskim szpitalu Żeromskiego.

– Bez kolejki, skierowania i w znieczuleniu. Mieszkańcy 8 powiatów Małopolski mogą zgłosić się na bezpłatną kolonoskopię w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Żeromskiego w Krakowie – zachęca szpital.

Dodatkowo refundowane są także koszty dojazdu i z powrotem.

Rejestracja możliwa jest pod nr tel. 12 622 93 51 lub mailowo: kolonoskopia@zeromski-szpital.pl, a wszelkie informacje dostępne są TUTAJ

Szpital informuje, że z bezpłatnego badania mogą skorzystać wszystkie osoby w wieku 50-65 lat oraz młodsi pacjenci (od 40.roku życia) z grup szczególnego ryzyka, których krewni zachorowali na raka jelita grubego. Każdy, kto zgłosi się na badanie, przy braku przeciwwskazań lekarskich może liczyć na znieczulenie. Rejestrować się na kolonoskopię w znieczuleniu mogą osoby, które mieszkają lub pracują bądź są zameldowane w powiatach:

dąbrowski
limanowski
nowosądecki
oświęcimski
proszowicki
suski
tatrzański
wadowicki

„Program badań jest skierowany do osób, które jeszcze nie zaobserwowały u siebie żadnych niepokojących objawów świadczących o rozwijającym się nowotworze jelita grubego. Środki na realizację projektu krakowski Szpital Specjalistyczny im. S. Żeromskiego otrzymał z funduszy unijnych. W ramach programu osobom zainteresowanym skorzystaniem z profilaktyki są także opłacane koszty dojazdu do szpitala i z powrotem” – informuje szpital.

jk

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca