Bezpłatne badania w krakowskim szpitalu

Zdrowy ruch to zdrowe serce. Z bezpłatnych porad specjalistów i badań, m.in. echa serca, USG, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, krakowianie będą mogli skorzystać w najbliższy czwartek w Szpitalu Św. Rafała z okazji otwarcia nowego Oddziału Kardiologicznego Leczenia Przewlekłej Niewydolności Krążenia.

Nadejście wiosny to dobry czas na zmiany. To też najlepszy moment, by dokładnie sprawdzić stan swojego zdrowia. Regularne badania profilaktyczne pozwalają wcześnie wykryć groźne schorzenia i skutecznie je wyleczyć, ale przede wszystkim – dają pewność, że nic nam nie dolega i pozwalają cieszyć się zdrowiem.

Akcja „Zdrowy ruch to zdrowe serce”, odbędzie się 21 kwietnia (czwartek) w godz. 11-14 w Szpitalu Św. Rafała przy ulicy Bochenka 12 w Krakowie. W ramach akcji zainteresowani będą mogli dowiedzieć się, jak wygląda model rehabilitacji pacjenta po incydencie kardiologicznym, poznają inne możliwości rehabilitacji w ramach oddziałów szpitalnych i rehabilitacyjnych usług komercyjnych. Krakowianie będą również mogli sprawdzić stan swojego zdrowia.

W ramach akcji profilaktycznej krakowianie będą mogli skorzystać z porad dietetyka, lekarza rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty i psychologa oraz ginekologa oraz wykonać badania pomiaru tkanki tłuszczowej, BMI,  poziomu ciśnienia tętniczego krwi,  glukozy, EKG i CTK,  a także USG.  Będzie można również uzyskać porad dla pacjentów z incydentami kardiologicznymi i ich rodzin.

Na bezpłatne badania można zarejestrować się telefonicznie: 801 462 988. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

(ip)

Najnowsze

Co w Krakowie