Bił swoją matkę, nie powstrzymał go nawet prokurator. Teraz napastnik ma kłopoty

Nie miał litości dla własnej matki. 62-latek znęcał się nad kobietą psychicznie i fizycznie, a także złamał zakaz zbliżania się do niej.

Pod koniec marca policjanci wszczęli postępowanie wobec 62–letniego mieszkańca Chełmka, podejrzanego o znęcanie nad 81–letnia matką.

Podejrzanemu został  przedstawiony zarzut znęcania, a następnie materiały sprawy trafiły w ręce nadzorującego sprawę prokuratora, który natychmiast wobec podejrzanego zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

– W ubiegłym tygodniu podejrzany złamał jednak prokuratorskie zakazy i przyszedł do miejsca zamieszkania matki, gdzie wszczął awanturę. W związku z powyższym został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, a następnie trafił przed oblicze sędziego, który orzekł wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego. Jeszcze tego samego dnia podejrzany trafił do jednego z aresztów śledczych. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje policja.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie