Blady strach padł na rodziców! W Krakowie i okolicach zaczepiają dzieci

Pod Krakowem dwaj mężczyźni zachęcali dziewczynę do wejścia do samochodu, a na Prądniku Białym rodzice ostrzegają przed człowiekiem, który zaczepia dzieci. Policja apeluje o ostrożność.

Kilka dni temu nieznani sprawcy zaczepiali dziewczynkę w gminie Liszki. Kiedy dziecko było w drodze do szkoły, zatrzymał się mały czerwony samochód z dwoma mężczyznami, którzy próbowali zwabić 13-latkę do środka.

Teraz podobne rzeczy dzieją się w okolicach wiaduktu na ulicy Siewnej. Okoliczni mieszkańcy przestrzegają się nawzajem, że nieznany mężczyzna zaczepiał tam 15-letnią dziewczynkę.

„Uwaga!!! W okolicy grasuje zboczeniec.Przedwczoraj około godziny 15 przy schodkach wiadukt Siewna, miała miejsce próba napaści na wnuczkę sąsiadki z osiedla. Dziś ten sam gość był widziany około 8.45 przy sklepie Lewiatan na KK. Element jest łysy, 30-40 lat, rano był ubrany w czerwona kurtkę. Nie znam więcej szczegółów. Proszę uważać” – przestrzegają się i internecie mieszkańcy Prądnika Białego, a policjanci zapewniają, że patrolują teren.

Jakby tego było mało, to jakiś czas temu podejrzany typ widziany był również w okolicach szkoły w Wieliczce. Miał podjeżdżać samochodem i przyglądać się dzieciom.

Policja przestrzega rodziców, by zachowali czujność, a także uczulili swoje dzieci, by nie wdawały się w rozmowy z nieznajomymi. Wszelkie niepokojące zachowanie powinny być zgłaszane funkcjonariuszom.

kl

Patrzcie na te ryje. Ministerstwo Sprawiedliwości opublikowało wizerunki najgroźniejszych pedofili i gwałcicieli

 

Zobacz także