Brutalny atak w Kryspinowie. Rozbitą butelką pocięli twarz plażowicza

Do brutalnego ataku doszło na plaży nad zalewem w Kryspinowie. „Trzech mężczyzn zaatakowało rozbitą butelką jednego z plażowiczów, bo ten zwrócił im uwagę. Policja prosi świadków o pomoc w złapaniu bandytów” – informuje Radio Kraków.

Przed całym zdarzeniem trzech mężczyzn pływało na rowerze wodnym. Jeden z plażowiczów zwrócił im uwagę. Nie wiadomo, o co poszło. Ale mężczyźni gdy dopłynęli do brzegu, zaatakowali plażowicza, który zwracał im wcześniej uwagę. Jeden z napastników rozbił butelkę i poranił nią twarz zaatakowanego. Poszkodowany został odwieziony do szpitala. Miał tany cięte twarzy, szyi i barku.

Więcej szczegółów zdradza Onet. Według tego portalu do spięcia doszło na plaży nudystów. Trzech mężczyzn pływało rowerem wodnym, mężczyźni filmowali komórką plażę nudystów. Rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń powiedział Onetowi, że starszy mężczyzna przebywający na tej plaży wdał się z nimi w sprzeczkę. Dodał, że w jego obronie stanął 33-latek. Mężczyźni podpłynęli do brzegu, jeden z nich uderzył 33-latka w głowę butelką rozbitą i poranił mu twarz.

Policja apeluje do świadków tek brutalnego ataku na plaży w Kryspinowie, by zgłaszali się osobiście lub telefonicznie. Liczy też na to, że ktoś zarejestrował całe zdarzenie na telefonie komórkowym, co mogłoby pomóc ująć sprawców.

(red)

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie