Brytyjka po pobycie w Krakowie z koronawirusem ostrzega rodaków: Przestańcie lekceważyć ten problem. Mocne wideo

Brytyjczycy otwierają oczy, a taka relacja jak ta, tylko im pomogą. Brytyjka Tara Jane Langston nagrała mocny klip na którym ostrzega rodaków przed koronawirusem. Zaczęła czuć się źle podczas niedawnego pobytu w Krakowie.

39-letnia Langston była niedawno pod Wawelem. 12 dni temu właśnie w Krakowie zaczęła czuć się źle. Początkowo, nie wiemy, czy jeszcze w Polsce, czy już w Anglii, zdiagnozowano u niej infekcję i przepisany antybiotyki. Wkrótce jednak, gdy jej stan uległ nagłemu pogorszeniu, trafiła do szpitala.

Mąż kobiety, twierdzi, że pierwszymi objawami były kłujące bóle w klatce piersiowej, które mocno utrudniały oddychanie. W londyńskim szpitalu początkowo nie podejrzewano u niej koronawirusa, bo nie wróciła z kraju wysokiego ryzyka.

 

W szpitalu Langston nagrała film na którym ostrzega znajomych i nie tylko. Zwraca uwagę, że koronawirus może być groźny nie tylko dla starszych osób. Ostrzega też palaczy. – Jeśli palisz, rzuć natychmiast, bo teraz będziesz potrzebował swoich płuc – mówi Angielka.

ml

Zobacz także