Były minister zdrowia w szpitalu z podejrzeniem koronawirusa

Łukasz Szumowski trafił do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Były minister zdrowia był zakażony już we wrześniu i informowano, że wyzdrowiał.

Teraz były minister zdrowia wykazuje objawy zakażenia koronawirusem. Jak podaje Wirtualna Polska, trafił do Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Z kolei RMF informuje, że żona Łukasza Szumowskiego potwierdziła, że jej mąż przebywa w szpitalu.

Co do stanu zdrowia rodziny byłego ministra pojawią się sprzeczne informacje. Wirtualna Polska twierdzi, że Szumowski zakaził się od córki chodzącej do szkoły, zakażona ma być także jego żona. Ale RMF twierdzi, że chory jest tylko minister, członkowie jego najbliższej rodziny nie.

Pod koniec września Onet informował, że Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Dzień później Super Express przyłapał go na zakupach. Wtedy były minister przyznał, że potwierdzono u niego koronawirusa, ale jest już zdrowy. Dzisiejsza informacja o jego pobycie w szpitalu przeczy temu stwierdzeniu.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie