Cała Polska śmieje się z krakowskich policjantów! Co stało się kompromitującym nagraniem?! [aktualizacja]

Nie jest to najlepsza reklama krakowskiej policji… W internecie furorę robił film, na którym radiowóz „nadziałał” się na bariery przy ul. Stolarskiej. Robił, bo już go w internecie nie ma, choć internauci potrafili sobie z tym poradzić … Co tak naprawdę tam się wydarzyło?

Przy ul. Stolarskiej znajduje się m.in. konsulat Stanów Zjednoczonych. To właśnie dlatego wjazdu na tę ulicę bronią wysuwane spod ziemi słupy. Może się jednak zdarzyć, że ktoś nadzieje się na nie jak na szaszłyk…

Taka sytuacja zdarzyła się krakowskim policjantom. Efekt? Unieruchomiony pojazd, wyciek oleju i przede wszystkim duuuuużo wstydu.

Do filmu pewnie byśmy nie dotarli, gdyby nie stał się on jednym z najpopularniejszych w serwisie Wykop. To właśnie tam trafiają „najciekawsze” rzeczy z internetu, a to oznacza, że sytuację ze Stolarskiej zobaczyły tysiące osób. Niestety, nasi Czytelnicy już jej nie obejrzą, ponieważ film, gdy zaczął robić furorę, został usunięty z serwisu Youtube,

Internauci nabijają się z krakowskich policjantów, ale czy mają rację? Możliwe, że nie, bo niektórzy wskazują , iż to ktoś mógł wysunąć zapory w trakcie przejeżdżania radiowozu. Inna wersja mówi, że za kolizją może stać awaria sprzętu.

„Ok. 2 miesiące temu w ten sam sposób został uszkodzony samochód konsula, bo czasami słupki łapią laga, chowają się na 3-5sek i nagle same się wysuwają. Ja już jestem przewrażliwiony na tym punkcie i jak mi opuszczają te słupki, to zanim ruszę, to czekam jeszcze przed nimi te 10-15 sekund, żeby również nie zgubić w taki sposób miski […] – pisze jeden z internautów.

Większość nie zostawia jednak na funkcjonariuszach suchej nitki. Czy słusznie? O przedstawienie wersji wydarzeń poprosiliśmy rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, na odpowiedź czekamy.

AKTUALIZACJA: Jeden z naszych Czytelników odnalazł nagranie pod innym adresem. Oto ono:

jk

 
  •  

Zobacz także