Chcecie przypomnieć sobie klimat ŚDM? Już wkrótce specjalny bezpłatny koncert

To będzie dobry moment, by przypomnieć sobie klimat zeszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Pamiętacie te tłumy kolorowych, rozśpiewanych pielgrzymów? 29 lipca w TAURON Arenie Kraków znów będzie można pośpiewać.

Koncert „Młodość – projekt życia” będzie darmowy, ale wcześniej trzeba zarejestrować się na odpowiedniej stronie internetowej. Warto to zrobić jak najszybciej, bo liczba miejsc, nawet w TAURON Arenie, jest ograniczona.

Imprezę prowadzić będą m.in. Marika i Jaś Mela, a na scenę wyjdą takie gwiazdy jak Anita Lipnicka, TGD, Krzysztof Iwaneczko czy Arkadio. Będzie także chór i orkiestra ŚDM, a w rolę dyrygenta wcieli się Adam Sztaba.

Koncert w TAURON Arenie Kraków będzie poprzedzony katechezą dla młodych, którą wygłosi abp Marek Jędraszewski w pobliskim kościele pijarów. Nie zabraknie miejsca na wymianę doświadczeń oraz na prezentację inicjatyw, które pojawiły się po Światowych Dniach Młodzieży.

Oto pełen program obchodów:

29 lipca 2017 (sobota)

Katecheza:
13.00 – rozpoczęcie, animacje;
14.00-16.00 – katecheza dla młodzieży abp. Marka Jędraszewskiego (Kościół oo. Pijarów Matki Bożej Ostrobramskiej / ul. Meissnera 20, Kraków)
Koncert rocznicowy w TAURON Arenie Kraków:
16.00 – otwarcie bram, prewydarzenia
18.00 – rozpoczęcie koncertu
Podczas koncertu zostanie wręczona nagroda Metropolity Krakowskiego „Młodość – projekt życia”

30 lipca 2017 (niedziela)

12.30 – Msza Święta pod przewodnictwem abp. Marka Jędraszewskiego (Sanktuarium Jana Pawła II).

(wm)

Najnowsze

Co w Krakowie