Chcesz jeść? Zacznij od swojego smartfona

Jeżeli nie wiesz w jakich punktach żywieniowych wykorzystać swoje Talony Pielgrzyma i jak wygląda menu oferowane przez wszystkie punkty „talonowe” – to jest aplikacja dla ciebie. Dzięki niej ze smartfonem w ręku sprawdzisz, gdzie znajduje się najbliższy punkt gastronomicznej obsługi pielgrzymów.

Aplikacja DirectBistro ma za zadanie poprowadzić każdego pielgrzyma do punku żywieniowego. Warunek jest jeden, pielgrzymi muszą posiadać tzw. Talony Pielgrzyma. Punkty znajdujące się w aplikacji, to placówki rekomendowane przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

IMG_6360
Aplikacja DirectBistro

„Przewodnik kulinarny” dla uczestników Światowych Dni Młodzieży, posiada funkcję lokalizacji – klikając „przeglądaj na mapie”, zobaczymy punkty gastronomiczne najbliższej naszemu położeniu – trzeba przyznać że funkcja ta działa dość płynnie i jest czytelna.

Kolejna opcja wyszukiwania miejsca gdzie pielgrzymi mogą zjeść to tzw. wyszukiwanie „po nazwie”. Wpisujemy nazwę lokalu, sprawdzamy gdzie na mapie znajduje się nasza knajpa i wyznaczamy trasę dotarcia. Jest to opcja dobra szczególnie dla tych, którzy byli w Krakowie, jedli pyszne jedzenie, a nie pamiętają w którym punkcie miasta leży to bistro, bar czy restauracja. Opcję tą mogą też wykorzystywać pielgrzymi, którym menu przypadło do gustu i chcą wrócić w to miejsce, by zjeść jeszcze raz. No właśnie, a co można zjeść?

DirectBistro umożliwia też sprawdzenie menu, a konkretnie tego co oferuje dany punkt za Talony Pielgrzyma. Bardzo często jest to rosół z makaronem, pierogi wszelkiej maści, schabowy z ziemniakami – czyli głównie polskie dania, ale pojawiają się też potrawy wegetariańskie oraz rzeczy, które są bliskie każdemu głodnemu – skrzydełka panierowane i hamburgery.

Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że wszystkie serwowane przez punkty żywieniowe potrawy i dania pozostawiły na podniebieniach pielgrzymów niezapomniany smak.

(bg)

Najnowsze

Co w Krakowie