Chciał się modnie ubrać, ale za darmo. Teraz ma problemy

fot. Pixabay

Policjanci zatrzymali 28-letniego złodzieja, który kradł w sklepach w jednym z centrum handlowych w Krakowie. 

W poniedziałek jeden z pracowników ochrony w centrum handlowym poinformował policję o ujęciu złodzieja sklepowego. Jak się okazało na miejscu, mężczyzna został zatrzymany gdy próbował odjechać samochodem z parkingu.

Mężczyzna dokonał kradzieży w dwóch sklepach odzieżowych. W pierwszym ze sklepów został zauważony przez jednego z pracowników, kiedy wchodził do przymierzalni z dużą ilością podkoszulków. Chwilę później – niezauważalny wymknął się ze sklepu – w przymierzalni pozostawił po sobie jeden podkoszulek.

Następnie poszedł do kolejnego sklepu. Tam skradł kolejną partię odzieży. Pracownice sklepu dopiero po chwili zorientowały się, że wraz z klientem zniknęły ubrania warte kilkaset złotych. Z pomocą pracowników ochrony sprawdzono monitoring na podstawie którego wytypowano złodzieja. Został on zatrzymany w ostatniej chwili, kiedy próbował wraz ze znajomym odjechać samochodem.

Został ujęty, a następnie przekazany policji. Przy mężczyźnie zabezpieczono skradzioną odzież wartą kilkaset złotych. Do Krakowa przyjechał wraz ze znajomymi z Katowic.

Sprawca usłyszał zarzuty kradzieży.

dn

zdjęcie tytułowe / fot. Pixabay

Zobacz także