Chciała zdobyć „Gang Słodziaków”, ale trafi za kratki!

Musisz przeczytać

Niektórzy tracą rozum, gdy widzą maskotki z akcji promocyjnej popularnej sieci dyskontów. Sarenka Hania, Rzodkiewka Żaneta czy Nietoperz Nikodem wzbudzają tak ogromne emocje, że klienci potrafią zrobić wszystko, by zdobyć upragnioną nagrodę. Choć sprawa wydarzyła się w Nowym Sączu, to jest tak kuriozalna, że postanowiliśmy ją opisać.

Klientka wykorzystała nieuwagę kasjerki i zabrała 556 sztuk naklejek, które po wklejeniu do specjalnego katalogu można wymienić na pluszowe maskotki lub książki z bajkami. Za taką liczbę skradzionych naklejek kobieta mogła bezpłatnie odebrać 9 dużych lub 13 małych maskotek z „Gangu Słodziaków” albo 37 książek.

Moment kradzieży został jednak zarejestrowany przez sklepowy monitoring, co pozwoliło mundurowym ustalić i zatrzymać „naklejkowego złodzieja”, którym okazała się 31-letnia mieszkanka Sądecczyzny. Kobieta zamieniła skradzione naklejki na kilka maskotek i książek w innym dyskoncie tej samej sieci, powodując łączne straty w wysokości ponad 820 złotych.

Sądeczanka usłyszała od policjantów zarzuty kradzieży i oszustwa, za co grozi do 5 lat więzienia. Skruszona 31-latka przyznała się winy i wyraziła chęć dobrowolnego poddania się karze.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca